Уред за готвене на пара - откъде?

  • 18 252
  • 28
Здравейте, момичета,

Искам да запитам дали сте ползвали уред за готвене на пара? И дали сте доволни Simple Smile
Намерих в нета един: http://get.bg/catalog/product_info.php?products_id=9008
Бих искала да знам къде продават такива уреди, за да ида и да ги видя наживо  Mr. Green
Виж целия пост
# 1
Виждала съм такива в Технополис/Техномаркет, но май нямаше голям избор. newsm78
Виж целия пост
# 2
Нямам такъв уред ,ползвам специална кошничка за готвене на пара и съм доволна. Поставям я в тенджерата под налягане и става много бързо .
Виж целия пост
# 3
Страхотно нещо е това, запарвам зеленчуци с голямо удоволствие, запазва се свежестта и цвета им; има различни степени на запарване; може да се сложи абсолютно всичко - от замразени/пресни зеленчуци до сурова царевица, както и подправки. Не зная къде в БГ може да се купи, но горещо го препоръчвам, особено за почитателите на здравословното хранене - ако правилно помня, чрез запарване се губят най-малко от полезните вещества в зеленчуците.
Виж целия пост
# 4
Имам абсолютно същия уред за готвене на пара/Braun/. Взет е преди 2 години мисля, че от Техномаркета. Много съм доволна от него. Много точно описание е дала G&J какво може да се готви с уреда  /няма нужда да се повтарям/ !
Виж целия пост
# 5
И аз има същия BRAUN, купен е от технополис. Перфектен е, а ориза става божествен в него.  Peace
Виж целия пост
# 6
Чувала съм само, че дори може и месо да се готви. А зеленчуците, както казвате, запазват всичките си витамини и полезни вещества.

Напоследък започнах все повече да обръщам внимание на здаровослоното хранене и затова се поразрових за рецепти за готвене на пара.

Ще видя дали в подфорума Готварски рецепти има такива и бих допълнила някои.

В страницата на Технополис, например, имаше само този на Braun, но вижте още на какво попаднах: http://www.teleshop.bg/detail.php?item=114
Изглежда ми доста рехав... Пластмасата му сякаш е доста тънка...  newsm78 Някой да го е ползвал? По-евтин е от този на Braun...

Дано се включат и други с опит и съвети   bouquet

П.П. hrisito и karelina , страхотно, благодаря  Heart Eyes
Виж целия пост
# 7
В моя уред си имаше цяла книжка с рецепти.  newsm10
Виж целия пост
# 8
Виж  тук! и тук!
Виж целия пост
# 9
Благодаря, Iva.M, за линковете.

В Биг Шоп има само цедка, която се слага в тенджера. На мен ми трябва ел. уред за готвене на пара. Но другият линк в нашия форум е чудесен. Рецептите на Хонда са страхотни  Peace

hrisito, ето значи Simple Smile Такъв тогава ще си взема Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Кросамая, в Метро също има избор, така че ако решиш, провери и там. Аз не бих се доверила на Телешоп  Naughty!
Виж целия пост
# 11
Благодаря, Iva.M, за линковете.

В Биг Шоп има само цедка, която се слага в тенджера. На мен ми трябва ел. уред за готвене на пара. Но другият линк в нашия форум е чудесен. Рецептите на Хонда са страхотни  Peace

hrisito, ето значи Simple Smile Такъв тогава ще си взема Simple Smile
Съжалявам, тогава имаше точно уреда на три нива, но явно е изчерпан.Успех с покупката.
Виж целия пост
# 12
Кросамая, в Метро също има избор, така че ако решиш, провери и там. Аз не бих се доверила на Телешоп  Naughty!

Дани,
И аз мисля така за Телешоп... Тази събота ще се разходим до Метро Simple Smile

Иве, ще ида днес на Стамболийски в магазина на Биг Шоп и ще видя дали имат все пак Simple Smile На 3 нива?! Уау, това би било супер... Благодаря отново за инфото Simple Smile

Ще пиша какви съм ги свършила Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Ползвам една кошничка за готвене на пара. Представлява нещо, като цвете. Като му отвориш венчелистчетата и става кошничка. Слага се в обикновена тенджера.
Виж целия пост
# 14
Ползвам една кошничка за готвене на пара. Представлява нещо, като цвете. Като му отвориш венчелистчетата и става кошничка. Слага се в обикновена тенджера.

Същото ползвам и аз Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия