Повръщане в 3-я триместър???

  • 2 885
  • 8
Нормално ли е? Онзи ден, както си пътувахме с мъжа и ми се пригади ... опитах да устискам до нас, обаче не успях и се наложи да сляза от колата и с извинение да ... знаете какво покрай пътя. Днес пак така ми стана, добре че съм в офиса та отскочих до тоалетната. Едно такова гадно ми е ... а дори и в началото на бременността не ми се е гадело. И се замислям ... дали пък не е от някаква храна, която не ми понася, или пък нещо вирус да е?!
Виж целия пост
# 1
Ох, каква съм овца ... не видях в кой форум си пускам темата ... тя всъщност беше предназначена за Бъдещи и настоящи майки.
Виж целия пост
# 2
Възможно е -при мен беше така.Така и неразбарх дали е от храна или просто от състоянието ми.
Виж целия пост
# 3
И на мен в началото не ми ставаше лошо, но в 9 месец определено ми ставаше и повръщах няколко пъти!
Мисля че е нормално!
Виж целия пост
# 4
На мен гаденето ми беше през третия триместър - просто бебето вече доста ми притискаше стомаха, имах понякога и неприятни киселини. Нормално е, стомаха ти е притиснат, изменило се е положението му, отделно при хранене бързо ти става тежко, по същите причини...споко Sunglasses
Виж целия пост
# 5
Пък аз си повръщах до края, почти без изключение.
Виж целия пост
# 6
Аз повръщах първите три месеца и след това края на осми началото на девети отново се появи гаденето и повръщането...
Виж целия пост
# 7
дааа и аз повръщах през цялата бременност.
Виж целия пост
# 8
Цитат на: galq4
дааа и аз повръщах през цялата бременност.


,че и в предродилна зала и по време на операцията за последно  Shocked !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия