Много ми е лошо сутрин

  • 3 601
  • 40
Здравейте, ами аз съм малко нова в тази област понеже сам в третия месец,неможах да намеря отговора на моя въпрос във форума та реших да се престраша да ви питам.Много ми е лошо сутрин и повръщам винаги рано сутрин.Лекарката ми каза да пия сок още докато си отворя очите,та да не ми е гадно като повръщам а от сока да ми сладни.Да подейства но все пак при вас как е било,как сте се справяли с това, защото понякога ми е много гадно и целия свят ми е крив докато не хапна нещо и не се оправя.Моля ви за съвет.Благодаря предварително
Виж целия пост
# 1
Лекарката ми каза да пия сок още докато си отворя очите,та да не ми е гадно като повръщам а от сока да ми сладни.

Това за мен е абсурд.Сокът ти дразни още повече стомаха и повръщането ти е гарантирано.
Съвет не мога да ти дам,не ми е ставало лошо,не ми се е повръщало.При повечето жени дискомфортът спира с образуването на плацентата (към края на 3.м).
Виж целия пост
# 2
Аз хапвах сирене, хляб, кашкавал, това още като се събудя, иначе повръщах.
Виж целия пост
# 3
При нас много помага айрян, но предполагам, че е строго индивидуално за всяка жена. Стискай още малко, за хубаво е! Simple Smile
Виж целия пост
# 4
На мен ми бяха казали до леглото си да имам сухари, обикновенни бисквити или солети. Още като си отвориш очите, хапни малко от тях, бавно. Те ще попият стомашните сокове и няма да ти се повдига толкова много, защото стомаха не е празен.
Ако гаденето продължава, има инжекции които могат да го спрат за известно време.
Аз бях доста зле втория път и знам, че имат ефект.
Виж целия пост
# 5
И аз закусвах веднага щом си отворя о4ите,а също пиех много газирана вода-от нея се оригвах Embarassed и ми ставаше добре на стомаха.
Виж целия пост
# 6
Тестените изделия подтискат гаденето - поне при мен това действаше- бисквитки, солети. Но към средата или края на третия месец поне при мен всичко се оправи. Пожелавамти успех и търпение.
Виж целия пост
# 7
чипс, солети, солени бисквитки хапнати още преди да станеш от леглото, това препоръчват на запад, на мен ми помагаше. на мен ми прилошаваше не само сутрин, тези неща ми помагаха. Успех и споко, скоро съвсем ще мине прилошаването.
Виж целия пост
# 8
Не искам да те стряскам,но аз съм вече в 5 месец и не съм се отървала от тези досадни неразположения.На мен лично абсолютно нищо от до тук изброеното не ми помогна,стискай зъби и се надявай да ти мине скоро.Успех.
Виж целия пост
# 9
Миличка ,
при всеки е различно, но опитай с няколко неща за да разбереш от кое ти е по-добре.
На мен много ми помагаше леко кисела ябълка. От портокаловия сок ми ставаше лошо.
Опитай - солети, сухари, чай от джинджифил с лимон и мед или само гореща вода с мед.

Лошото ще мине ....

Лека бременност !!!
Виж целия пост
# 10
Ами да това повръщане е неизбежно за някои в началото,но трябва да хапваш по нещо като станеш,а за соковете незнам newsm78
Виж целия пост
# 11
Не мен въобще не ми се повръщаше през бременността, но от сока още повече ще ти се гади ... по- добре си прави айрянче или кусни няколко лъж. кис. мляко ..  Peace
по принцип като ми се гади, само това облекчава напора ..  Laughing
Виж целия пост
# 12
Вземи си едно пакетче солети до леглото и като се събудиш преди да станеш изяш няколко  Peace
На мен това ми помогна. Когато започнах да го правя спрях да повръщам и не ми беше толкова зле сутрин  Wink
Пробвай, ако не ти помогне поне няма да ти навреди. При всеки е различно.
Лека бременност   bouquet
Виж целия пост
# 13
Лекарката ми каза да пия сок още докато си отворя очите,та да не ми е гадно като повръщам а от сока да ми сладни.

Сокът дразни още повече,не го пий NaughtyНа мен гинекологът ми го е казвал.Когато ми ставаше лошо-хапвах една-две солети,определено ми действаше добре.
Потърпи още малко,следващия месец ще си забравила за всички тези неприятни усещания PeaceЗа съжаление са неизбежни-хормони...
Виж целия пост
# 14
Тестените изделия подтискат гаденето - поне при мен това действаше- бисквитки, солети. Но към средата или края на третия месец поне при мен всичко се оправи. Пожелавамти успех и търпение.

И аз ядях тестени изделия - помагаше горе - долу. А една приятелка ( само да не стане скандал сега) пиеше сутрин на гладно около 1/2 капачка уиски  Sick - много и помагаше, аз я гледах така  Shocked #Crazy #Crazy, ама на нея си и беше добре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия