Геритамин

  • 2 938
  • 11
Дали наистина Геритамин помага за забременяване?
Виж целия пост
# 1
Геритамин вече се нарича Герикапс и е витамини А+е. Наистина, в приложението пише, че се използва и при стерилитет, но това е все пак една доста поддържаща функция.
Виж целия пост
# 2
Аз  не съм запозната , когато ми закъснява/от личната го знам това/го пия и ми идва.
Виж целия пост
# 3
А на мен преди много години ми изписаха Геритамин заради една киста. В рамките на един цикъл кистата се пукна, като единственото, което пих беше Геритамин.
Виж целия пост
# 4
Доволна съм от него - пия го повече от 3 години.
Подобри функцията на ЖТ при мен, която се изразяваше в по-нисък прогестерон.
На мен ми го изписаха още на първият контролен преглед.
Виж целия пост
# 5
Витамин "Е" е витаминът на бременността - когато липсва в много голяма степен, се стига до безплодие или спонтанни аборти в ранните месеци, което се преодолява с набаваянето му. Но до такъв дефицит трудно се стига в днешно време и то само при системно недохранване.
Виж целия пост
# 6
Denis напалня ли от него щом го пиеш 3 години?
Виж целия пост
# 7
Denis напалня ли от него щом го пиеш 3 години?
Не - дебелея от храната Grinning
Не се отразява и на апетита ми.
Виж целия пост
# 8
Герикапс се пие по схема, определени дни от цикъла, с прекъсване. Не е безобидно лекарство и без лекарско предписание не го пийте.
Виж целия пост
# 9
Само по лекарско предписание ли се взима? newsm78
Виж целия пост
# 10
Първо по време на бременност не се взима. Дори през втората половина от цикъла при опити за забременяване.
И второ при хора, неправещи опити за забременяване се пие един месец, след това се почива зъдължително.
Виж целия пост
# 11
Първо по време на бременност не се взима. Дори през втората половина от цикъла при опити за забременяване.
И второ при хора, неправещи опити за забременяване се пие един месец, след това се почива зъдължително.
Мерси за информацията!  bouquet
Значи няма проблеми да го пия Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия