А сега накъде ?

  • 688
  • 4
Мили мами писала съм и преди ,че малкия ми е с АКБНКМ , изразена с подуване ,обриви ,слуз и кръв в акото .От половин месец обаче започна и да кашля  .имахме хрема ,която премина и оттогава започна една кашлица ,днес почервеня целия очите му изхвръкнаха .Изкарах си акъла .Педито го слуша преди три дни и казва чисти са му гърдичките кашля от зъби  ShockedОбаче кашлицата прогресира .Какво ли не ми минава през главата вече , какво е най- удачно да направя.Снимка на бели дробове , консултация с алерголог или пулмолог ?Ако някой има координатите на добър детски пулмолог моля да ми ги прати на лични .
 Peace
Виж целия пост
# 1
така както го описваш, най-вероятно кашлицата е алергична. според мен заведи детето на алерголог. за съжаление, не мога да дам препоръки.
http://clubs.dir.bg/postlist.php?Board=alergii&page=3&vi … ollapsed&sb=5
това е клуб алергии - мисля, че там ще ти дадат повече информация
успех!  bouquet
Виж целия пост
# 2
Аз за пореден път ще препоръчам нашата пулмоложка- д-р Куфарджиева, детски пулмолог.Сега приема в мед.център Закрила 942-07- 21. Страхотна е! А иначе и ние сме със същите проблеми, Мария е с алергия и астма от малка.Постоянно е някакви обриви, Атопичен дерматит, почти постоянно кашля.А това лято и лежахме в Пирогов след като две седмици ака кръв.Според нашата педиатърка и това и съпроводените след това изхождания със слуз са пак израз на алергия.
Виж целия пост
# 3
 - Абстрахирайки се от временните, палиативни облекчения, Алергиите, макар и не винаги, но са лечими единствено чрез точно предписаното Хомеопатично лекарство Peace
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви .По съвет на лекарката ще ходим да се проверим за коклюш първо .като излезнат резултатите ще пиша . Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия