Гримьор в Бургас?

  • 1 728
  • 6
Ако някой знае къде в Бургас правят хубав грим да помага!

Знаех една гриньорка, беше рускиня и работеше зад краставицата във фризьорски салон. Виждала съм как гримира-страхотно! Но сега фризьорския салон го няма. Ако имате координатите -давайте!

Благодаря на отзовалите се!
Виж целия пост
# 1
ами има рускиня гримьорка до Макдоналдс на колелото на Мираж ,казва се Лариса .Има и в Триа горе във фризьорският салон.Шефката на салона гримира ,казват ,че била добра...ама аз не съм ходила   bouquet
Виж целия пост
# 2
да,Лариса работи зад Макдрайва в кооперацията-така че лесно ще я откриеш!
Виж целия пост
# 3
Преди време имаше такава тема, но понеже не работи Търсачката, не мога да я открия.

Таня Вълкова - фризьор и гримьор
тел.0899 940 899
Милена Стоянова - професионален грим
тел.088 249 253

Бях дала координатите на момичето, което беше пуснало темата - тя избра Милена, но след това не отговори дали е останала доволна.
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви много!

Още утре ще потърся Лариса и ако е същата направо при нея отивам в събота, че ще съм кума!

Ще пиша дали съм доволна!
Виж целия пост
# 5
Има една мацка, казва се Надя, много хубаво гримира.
Даже тя гримираше много от фолк-певиците, чух, че ще си прави студио за грим, но това беше преди 2 години, не знам дали се занимава още и къде и е студиото, защото вече не живея в Бг.

Аз тъмко публикувах и ти вече писа, че си взела решие. Дано останеш доволна от избора си.  bouquet
Виж целия пост
# 6
Мисля, че знам за тази Надя, някъде около хотел България и е студиото.Братовчетка ми на бала ходи там и много нежно я гримира! Но аз наистина съм много доволна от Лариса. Тя е същата за която попитах, защото ходих да си запаза час, но ти благодаря за информацията!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия