Опря ножът до кокала.. Загубих изчерпана книга

  • 1 412
  • 14
От толкоз търчане между две къщи и офис, не мога да открия къде съм завряла една книга, дадена ми от психоложка, и то мой работодател, ще ме уволнява! Мани, и не я прочетох  Crazy

Така. Загубил съм "Болестта като език на душата". Ровил съм по разни там спирали, извори - нъц.
Проверил съм и при вехтошарите Хеликон.. тцъ. И в другите им книжарници провериха момичетата, че и подкуп им бе предложен  Mr. Green
В съответните къщи - съответните съжители са изправени до стената, и подложени на кръстосан разпит. В офиса - нямаше кого да изправям до стената, затова просто разрових купчините несвършена работа.. Ми нема и нема!

Моля за хелп, да сте мернали по затънтени книжарнички... А пък ако я имате - теглото й в злато плащам  Laughing
Виж целия пост
# 1
Тук пробва ли?

И тук я има.

Поне не пише да е изчерпана!
Виж целия пост
# 2
фъх, много мерси!! Поръчах я, но като знам откъде ги доставят - т. е.  от издателствата в Полиграфическия, а там е търсено.. А дано!

Благодаря за експедитивната намеса!   bouquet

О, ти си допълнила! Звъня на второто място Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Чесън,аз имам книгата.Мисля,че е същата,но моята е с друго заглавие-"Болестта,като път",авторът е д-р Рудигер Далке.
Ако я искаш-давам ти я!  Peace Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Болестта като път е от същия автор, мисля със съавторство на друг... Не е същата Simple Smile

Но благодаря и на теб, Искрице!
Виж целия пост
# 5
Струва ми се, че я имах.  newsm78 Ей сега ще я търся, ако я имам, твоя е.
Дано да имам.
Виж целия пост
# 6
Нямам я.  Sad
Сетих се, че един приятел ми я беше дал, обадих се, ама той бил заминал на някакъв семинар в Холандия.
Съжалявам, че не можах да помогна.  Confused Дано да я намериш, пустата му книга.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Чесън ще ходя до Плевен почивните дни - да търся ли там ?
Виж целия пост
# 8
ох, много благодаря за търсенето на Василиса  bouquet

jullianna - днес съм я заявила, но нищо не ми обещаха със сигурност.. Ще пиша следобяд за развитие, но ако намериш в Плевен -   newsm20 !
Виж целия пост
# 9
хаххаа, тъкмо щях да ти предложа да видя в Плевен, че и аз ще съм там събота и неделя, но ето че Джулиана ти е предложила същото.... Няма да се избиваме с нея... Ако все пак имаш нужда - пиши на лични...
Виж целия пост
# 10
в другите градове ми е надеждата.. Не знам как успях да я загубя, а хем ме предупредиха, че не се намира.. май сама си го направих Tired

Хубав ден ви желая, и благодаря пак!
Виж целия пост
# 11
Ох, много неприятно...

Намерих това за изтегляне:
http://elan.truden.com/lyubimi/knigi/bolestta_kato_pyt.htm
Но е Болестта като път... А точно тя не ти трябва...

П.П. Тук я продават: http://www.knigi.biz/?act=products&do=autor&autor=MTg5NjM= - 10 лв.

Виж целия пост
# 12
едвам си открих темата, без търсачка (да използвам случая да помрънкам  Laughing )

Специални благодарности на MDAA, която ме изпрати в издателството.. до което отидох след седмица, че кормувах всеки ден (или да не се оправдавам!).
След 4 дни чакане и за ксерокса (евтин, де, излезе ми далеч под теглото в злато Simple Smile ), вчера съм я получила, върнала обратно, и на линия за почерпка!  bouquet
Виж целия пост
# 13
Браво Чесънче,аз не съм помогнала с нищо,но следих темата и се вълнувах с теб,и стисках палци  Peace
Виж целия пост
# 14
еее, кукличке, благодаря Laughing

само дето психоложката още не е уведомена, че ще получи копие, ама и на това да се радва Simple Smile   Все пак - тая миниатюрна надеждица, че все пак книгата ще излезе отнякъде..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия