Малко ме е срам ама.......

  • 1 999
  • 21
Бяха ли ви подути срамните устни по време на бременност.много ми е странно все едно сам постоянно възбудена.Можели  това да е от гъбичките с които се бора откакто съм бременна
Виж целия пост
# 1
да, много вероятно е да имаш възпаление.
Посети гинеколога си Peace
Виж целия пост
# 2
... но е също толкова вероятно да е в резултат на бременността, както бе при мен.
Във всеки случай, обаче, моля, занапред да ползваш опцията Проверка правопис - най-десния бутон Peace
Виж целия пост
# 3
Благодара за правописа но пи6а на балгарски с англииски букви което не е моиата стихиа Wink
Виж целия пост
# 4
Малките или големите?
При мен големите - цяла бременност бяха мааалко по-пухкави, но не съм имала никакви възпаления или гъбички.
Виж целия пост
# 5
Малките или големите?
При мен големите - цяла бременност бяха мааалко по-пухкави, но не съм имала никакви възпаления или гъбички.

Peace
Виж целия пост
# 6
Благодара за правописа но пи6а на балгарски с англииски букви което не е моиата стихиа Wink


Отговорът е  Кредор Peace
Виж целия пост
# 7
Може и да е ноермално, но все пак се допитай до гинеколога си Peace Не ми се е случвало.
Виж целия пост
# 8
Мисля ,че е нормално.Ако си притеснена наистина ----консултация с гинеколог.
Виж целия пост
# 9
И аз съм така, по време на бременност е нормално, поне всички лекари така казват. Ако, обаче имаш друг проблем, може би е още по осезаемо.
Виж целия пост
# 10
По-добре се консултирай с лекар - защото по описание едва ли може да се разбере колко са подути Wink
Виж целия пост
# 11
Нормално е, то при бременност почти всичко си увеличава размера   Laughing ,но после всичко си се връща на мястото си".
Виж целия пост
# 12
Не ми се е случвало Thinking
Виж целия пост
# 13
Моите бяха така в края на бременноста. Като родих и си станаха нормални  Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Не ми се е случвало, но ти най - добре посети някой гинеколог.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия