Ужас - яде панирани калмари!

  • 2 900
  • 23
Майчета, дали може да й стане нещо на малката ни принцеса - тази вечер изяде няколко панирани калмара?
Виж целия пост
# 1
Колко е малка?  newsm78 Ама щом и е харесало, защо не?! Стига да не сте прекалили!  Peace
Виж целия пост
# 2
Ние и паниран лук сме пробвали  Mr. Green
Аз съм на принципа, че ако всичко се хапва с мярка, няма проблем (говорим за захранено с обща храна дете, нали newsm78)
Виж целия пост
# 3
Много обичат морски дарове, нашия редовно ни напада скаридите с чесън  Mr. Green ...
Хубавото е че в тях няма грам живак за разлика от рибата, само да не се прекалява с пането ...
Ти пък как го казваш значи, все едно се е хвърлила като тигър и ги е изяла, не и ли ги дадохте вие все пак  Joy...
Виж целия пост
# 4
На колко е принцесата?След като са и харесали защо да не си хапне малко Mr. Green
Виж целия пост
# 5
За 18 месечно дете не са никак препоръчителни, но вече си дала Confused
Виж целия пост
# 6
Майчета, дали може да й стане нещо на малката ни принцеса - тази вечер изяде няколко панирани калмара?
А защо изобщо си дала???
Виж целия пост
# 7
Хе хе - ти си и дала, а сега ужас Laughing
Нищо няма да и стане, но не е добре да прекалява, един-два, да опита може /ако наистина е на 18 месеца, де/
Виж целия пост
# 8
Не виждам нищо ужасно, след като са й харесали  Wink
Виж целия пост
# 9
Аз съм на принципа, че ако всичко се хапва с мярка, няма проблем ...

Аз също  Peace
Виж целия пост
# 10
Аз й ги давах - да. На 1г. и 11мес. е. Ами давах на много малки парченца - около 1см.дълги. Ох, как го обясних. До днес няма признаци на алергии. И незнам от каква възраст могат да се дават морски дарове?
Виж целия пост
# 11
Нищо няма да и стане. Но не прекалявай Peace
Виж целия пост
# 12
И според мен няма нищо притеснително - моята дъщеря  на 7 месеца и половина ядеше икълмари и миди, разбира се не съм и давала повече от две -три, защото се притеснявах все пак.
Виж целия пост
# 13
До 3 годишна възраст е хубаво да се въздържате от даването на морски дарове, тъй като от тях може да се лепнат много неприятности. Ако се включи Джулиана, тя ще ви разкаже  Peace
Виж целия пост
# 14
Благодаря Ви майчета!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия