помагайте-подарък за кум

  • 2 504
  • 15
Здравейте,
довечера сме на имен ден на кума и трябва да купя подарък, изчерпала съм се вече, дайте идеи...
Благодаря!
Виж целия пост
# 1
Ами ние на кумувете им купихме много хубава икона.
Виж целия пост
# 2
подарявали сме икона..
Виж целия пост
# 3
луксозен комплект за отваряне и сервиране на вино?
Виж целия пост
# 4
На нашия кум по тази причина,че какво ли не сме подарявали вече ,купихме бутилка хубаво отлежало уиски Crazy
Виж целия пост
# 5
Хубави чаши за червено вино - винаги има нужда, може и бутилка с винце да приложите  Blush
Виж целия пост
# 6
Ами ние на кумувете им купихме много хубава икона.
Икона обаче на св. Димитър!Има и като иконостаси,с малки светилничета ConfusedХубаво е човек да има у дома такъв кът,винаги излиза потребност да запалиш свещ...На нас кръстниците ни подариха такъв за годишнина от сватбата.
Виж целия пост
# 7
Нашия другия месец има рожден ден и се колебаем между уиски от тези 5л и звезда на негово име.
Виж целия пост
# 8
Ами ние на кумувете им купихме много хубава икона.
Икона обаче на св. Димитър!Има и като иконостаси,с малки светилничета ConfusedХубаво е човек да има у дома такъв кът,винаги излиза потребност да запалиш свещ...На нас кръстниците ни подариха такъв за годишнина от сватбата.
аз не съм сигурна, че искам да имам такова нещо  Thinking
Виж целия пост
# 9
Това ми звучи като икона с лампички  Sad
Виж целия пост
# 10
Луксозна писалка, химикалка.....нещо такова, нали ви се е подписал ........на сватбата

..............Чаши за вино.......

Цитат :

Според народните представи от Димитровден започва зимата; народната поговорка гласи: “Георги лято носи, Димитър - зима”. Според легендите св. Димитър е покровител на зимата и студа и е по-голям брат на св. Георги. Той има дълга бяла брада, от която изсипва снега, яздейки червен кон

По този повод - дървена статуетка на червен кон
Виж целия пост
# 11
А да кажеш нещо повече за кума. То хора и вкусове всякакви. Поне около колко години е? На моя съм подарявала чаши за вино (както вече са ти предложили другите момичета), луксозна енциклопедия за националните паркове по света, дреха...
Виж целия пост
# 12
в случая говорим за подарък за близък приятел, съответно е редно да се съобразите с негови предпочитания, хобита, наличности...
това че е кум, май не е от решаващо значение за подаръка.
Виж целия пост
# 13
Хубав марков парфюм, портфейл или ръчен часовник биха могли да ти свършат чудесна работа.
Виж целия пост
# 14
http://www.bezpanika.com/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия