В колко часа заспиват децата ви вечер?

  • 6 390
  • 130
В колко часа заспиват децата ви вечер и съответно на каква възраст са? Как им създавате режим на спане? Как успявате да ги накарате да заспят, ако не им се спи?
Виж целия пост
# 1
21-22,сам заспива засега
Виж целия пост
# 2
Имеше такава тема преди около месец!
Заспива към 21ч.сама си изгради ражима,и не се буди нощем поне за сега.На 3м. е дъщеря ми  Peace
Виж целия пост
# 3
в 20-21 часа заспива. слагам я в люлката и тя си заспива ... след час я премествам в леглото й и готово Grinning
Виж целия пост
# 4
Заспива м/у 20:30-21:00ч.
Виж целия пост
# 5
Преди заспиваше към 20.30, защото имаше една дрямка около 17-18 часа, но откакто спря да спи по това време заспива към 19.30-20 часа.
На 6 м. е и сама си създаде този режим.
Виж целия пост
# 6
Преди заспиваше в 18 ч. и спеше до 6 сутринта.
Като порасна си ляга в 24-1 часа и спи до 12 ч на обяд.
Спазва стриктно създадения от нея режим, аз там не се меся, спи, когато има нужда.
Виж целия пост
# 7
Заспива сам и различно ,когато си поиска,но винаги от 20-22.00ч.зависи колко е уморен от беснеене Sunglassesнощем се буди само ако е жаден и като си пийне чайче пак си заспива.
Виж целия пост
# 8
Ние си нямаме режим още,но не я и мъча.Обикновено към 22-22:30 вече  е заспала,понякога и по-рано,зависи колко е спала през деня.
Виж целия пост
# 9
Заспива към 22ч. /от бебе все така/, на 2г. и 2 м. е Heart Eyes
Виж целия пост
# 10
Слагам го да спи към 21ч. Не съм му създавала аз режима, той сам си го нагоди така. Става към 9 сутринта, което мен ме урежда. Ако не иска да спи не го насилвам.
Виж целия пост
# 11
Вечер около осем часа започвам  да ги храня и двамата.След това ги изкъпвам и към 21.30 ги слагам по леглата .До 22.00 всичко живо е заспало  Mr. Green
Това го правя всяка вечер с  малки изключения.Повторението е майка на знанието ,те си свикват с течение на времето стига и родителите да са системни. Peace
Виж целия пост
# 12
Заспива между 21.30 и 22.00ч,но през ноща се буди поне 2-3 пъти.Сама си изгражда режима,не я насилвам да спи под час.На близо 3.5 месеца е.
Виж целия пост
# 13
В 21 го слагам сам в леглото му. Заспива когато му се доспи, но не по късно от 21.30.  Бебчо е на 3 месеца.
Виж целия пост
# 14
  В 20 ч. заспива, така е откакто се е родила. През деня спи 1-2 пъти. Не я насилвам, но като видя, че й се спи, я слагам в леглото. Ако го отложа става мрънлива и нервна и трудно заспива.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия