Докога трабва?

  • 732
  • 7
Докога трябва да се уригва бебчето след ядене?
Виж целия пост
# 1
И аз си задавам същия въпрос??? Бебчо е вече пчти на 8, а още го изчаквам да се уригне,  в противен случай ще пвърне
Виж целия пост
# 2
Аз го чаках да се уригне само като беше съвсем малък, но след като така и не се уригваше, го оставих и повече не съм го насилвала. Сега сам си се уригва когато той си реши  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
от както започна да сяда около 6 и половина месеца
Виж целия пост
# 4
Аз отдавна вече не я оригвам, откакто седи изправена, че и от преди това. Май само първите 1-2 месеца съм се мъчила. Пък и вече не повръща след хранене, както в началото.
Виж целия пост
# 5
Докато не започне да седи....
Виж целия пост
# 6
Ако не я оригна след хранене, винаги връща храна и се омацва цялата отпред, затова още я практикуваме тази продцедура.То по-скоро вече я оставям седнала за малко в столчето докато не чуя звука и слад това я пускам да си играе, не я разнасям на рамо като новородено Grinning .
Виж целия пост
# 7
На нас уригването ни е проблем от самото начало.Мъчих я докато беше съвсем мъничка и понякога успяваше да се уригне.Ако не се уригнеше след това връщаше по малко мляко,но след като започна да стои седнала спря.И аз мисля,че след като започне детето да стои седнало няма проблем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия