Сексът и градът по руски

  • 947
  • 7
Случайно попаднах на това сериалче - по GTV. Хареса ми. 4 московчанки в търсене на принца. Някак си по-близко е до нас. И много по-голямо разнообразие на проблеми. 1та е преуспяла адвокатка, другата - безработна, 3тата си търси съпруг, 4тата - бедна докторка.
Виж целия пост
# 1
Ще му хвърлиме едно око на това Mr. Green аз бях доста голям фен на Секса и града, но мисля че там доста е нагласено - всичките моми(ако може да ги наречем така  Mr. Green ) имат кинти, хубави дрехи и готина работа, а с едни мъже не могат да се оправят  Crazy  Crazy
мани мани  Stop
Виж целия пост
# 2
А в кои дни и до колко часа го дават сериалчето?
Виж целия пост
# 3
Хайде......бях се ритеснила,че като свърши ББ,няма да имам развлечения,пък то- сереалче се задало. По кое време,молим?
Виж целия пост
# 4
А в кои дни и до колко часа го дават сериалчето?

И аз питам?
Виж целия пост
# 5
Ще му хвърлиме едно око на това Mr. Green аз бях доста голям фен на Секса и града, но мисля че там доста е нагласено - всичките моми(ако може да ги наречем така  Mr. Green ) имат кинти, хубави дрехи и готина работа, а с едни мъже не могат да се оправят  Crazy  Crazy
мани мани  Stop
Това в Манхатън е много често срещано явление. Нищо измислено не виждам  аз-такъв  е техния свят. Аз и тук познавам точно такива  жени.
Виж целия пост
# 6
12.30 - "Всички мъже са гадове" - повторение
Това трябва да е?

От тук
Виж целия пост
# 7
И аз гледах последните две серии, макар и не целите. Забавен руски филм. Но през цялото време го сравнявах със СиГ. Не знам защо все си мислех, че са го копирали.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия