съседи-помощ

  • 510
  • 2
Имам ужасни съседи. Крещат, викат, бият се. И аз имам две деца и знам какво е, но тяхното беснее до късно вечер-търчи като обезумяло. Правихме им забележки, нищо. Чукахме им по тавана-в отговор се чу вик-ще ви запаля живи. Като капак на всичко имат куче, което лае непрекъснато. Но най-кошмарното е че ни тече вода от тях в кухнята, в банята и коридора. Говорили сме не еднократно с тях и то спокойно без разправий. От две години ни се обещава да направят ремонт, защото им било належащ и без това, но до този момент нищо. Апартамента ни е пред разпад/въобще не преувеличавам/. Та питането ми е - какво да правим? Да си намерим адвокат ли, да подам жалба или... Освен това незнам дали е тяхна собственост или е общински. Как се процедира в такива случай?
Виж целия пост
# 1
Апартаментът ви застрахован ли е? Когато започна да тече вкъщи (точно след като го купихме и направихме основен ремонт  ooooh!), извикахме застрахователите, оцениха щетите (не очаквах, но бяха много щедри  Shocked) и след това те са се оправяли със съседите, които не искаха да отстранят теча, явно си имат начини, но всичко мина мирно и тихо  Sunglasses
Виж целия пост
# 2
Ами и аз така чаках комшията да си направи ремонт .... та след чакане от което ми се наложи да сменям шкафове /купени миналото лято/ го заплаших че ако не направи ремонт, аз плащам на вик майстор и му спирам водата и освен това отивам при адвокат. На другия ден беше почнал ремонта Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия