Не пуска цицата...иначе реве

  • 365
  • 2
Здравейте, мами,

с моята беба се кърмим от година и 2 месеца. Вече само 3 пъти дневно. От два-три дена обаче когато реша че вече и стига, защото усещам че не гълта мляко, а по-скоро ме ползва като залъгалка и си дръпна гърдата, започва да хленчи и се разсънва до такава степен че въобще не мога да я приспя отново. А преди се приспивахме само на гърда. Тази нощ в 3 часа като се разрева и съм приспивала час и половина. Вярно че зъби ни растат напоследък, но това с реването е ужас... Аз я приспивам, пък то ... А и не искам да я оставям да ми джвака гърдата, защото ме боли, а и не искам да си докарам рагади в този момент от нашето кърмене. Моля ви дайте някаква идея как да се справя с положението.
Виж целия пост
# 1
Ако все още си пие водичката от шише с биберон, не можеш ли да й го пъхнеш него в устата  newsm78 Аз така правех с Калина, точно поради същите причини - изчаквах я леко да се унесе и веднага сменях зърно на гърда със шише...
Виж целия пост
# 2
Не съм експерт,ама и ние имахме такъв период и мисля,че са зъби.Нас в момента ни мъчат кучешките и плаче по няколко пъти вечер и то все насън.Пробвала ли си Хамомила,има го в хомеопатичните аптеки?
А мисля,че са зъби,щото като дъвче като биберон,се успокоява,а му мирише и на теб...и това стщо му действа отпускащо... newsm12
Сигурно е мъчително за теб,ама то детенцето си има зор и нищо друго не го интересува
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия