Убийца на кучета

  • 5 565
  • 144
Вижте пак какво намерих във форум вегетарианство на Дир-а.....


http://ubiica.hit.bg/

Коментари  Thinking
Виж целия пост
# 1
Притив убийството на кучета съм. newsm11
Виж целия пост
# 2
да ти кажа, не ме учудва вече и такова поведение.
наистина проблемите са нетърпими ,отношенията са непримирими..
жената е хванала своята си правда и раздава правосъдието си.

Виж целия пост
# 3
Безсилието води до насилие!
Виж целия пост
# 4
Ужас! Според мен тази жена е болна. Какво е виновно едно куче за безумията, които ние хората сътворяваме. Обществени проблеми не се разрешават по този начин.
Виж целия пост
# 5
Аз лично не бих могла да убия.......
Виж целия пост
# 6
Права е жената. Начинът и на действие определено не е никак хуманен, но както тя самата е казала "Народът разбира само от бой". Ще отрови едно, две, три...1000 и ще се научат.
Аз също имам куче. Бебе нямам. Но никога не пускам кучето си навън. А когато минавам покрай хора го свивам плътно до мен.
  Знам, че моето куче не е опасно. Но знам и, че на всяка майка душата и излиза извън тялото щом големият ни космат любимец приближи до беззащитното и дете. Помня и как когато бях малка сърцето ми се свиваше щом видех куче.
Мисля, че ние-кучкарите трябва да се съобразяваме, че има места за кучета, но има и места за деца.
Виж целия пост
# 7
 Много е спорен въпроса. Ако има подобна заплаха за детето ми, собствениците не правят нищо за да се разберем и държавата немее, как мислите какво ще направя? Thinking
Виж целия пост
# 8
Аналогично с прдишните отговори....
Безсилието да  не можеш да защитиш понякога детето си...
Наглостта и мърсотията....до това водят-до самоуправство.Жалко е...Аз обожавам животните, но влизам и в положението на жената някак си...Не оправдавам постъпката и...Смесени са ми чувствата в случая...
Виж целия пост
# 9
Ужас! Според мен тази жена е болна. Какво е виновно едно куче за безумията, които ние хората сътворяваме. Обществени проблеми не се разрешават по този начин.

 да, тя е проследявала стопаните , тровила кучетата им и после им е пускала бележки  #Crazy
Виж целия пост
# 10
Не мисля, че е вярно това Rolling Eyes
Иначе, психопатия бих го нарекла.
Виж целия пост
# 11
 Shocked
Виж целия пост
# 12
Представям си, че и на собственика му е зле и му липсва кучето. И на майката е зле, заради факта, че свободно кучетата се мотаят сред децата в пясъчника.

Единствено кучето няма вина.
Виж целия пост
# 13
Безсилието води до насилие,но ако нечие куче нарани нечие дете дали собственика му ще отиде в затвора пък дори и в ЕС да сме.
Аз не съм кучемразка ,имала съм и аз немска овчарка и булонка , но децата са по-важни , а има едни неща дето се наричат наморници и кайшки.
Виж целия пост
# 14
Аз лично не бих могла да убия.......

Едно е да даваш живот, а друго е да го отнемаш. Влизам ти в положението.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия