Зеленчукова каша - кога да я давам?

  • 694
  • 7
Вчера купих зеленчукова каша на Слънчо (моркови и домати). Чудя се обаче кога е подходящо да се дава? Защото за обед давам зеленчуково пюре, а следобед - плодова каша. Ако я давам следобед, ще яде подобна храна като обедната, а подходящо ли е да я давам вместо зеленчуковото пюре на обед? Тогава пък следобед няма да знам какво да давам, че много хранения с каша ще станат. 33uu Вие как правите?
Виж целия пост
# 1
Ако даваш зеленчукова каша наобяд: следобяд разнообразяваш с крем / мляко с бисквити / кисел/ овесени ядки. Ако я даваш следобяд: на обяд даваш месо или риба (ако си дала вече).
Приятен апетит.
Виж целия пост
# 2
Аз давам на обяд зеленчуково пюре,а следобед плодови на Слънчо,защото започвам деня с по тежките храни,а следобедните гледам да са по леки,ако искаш пробвай и ти.
Виж целия пост
# 3
Да не се бутаме и ние сред големите, ама да питам - сутрин какво даваш? Тъкмо ще научим какво папате след годинка Grinning. Аз я давам за закуска, редувам с попарата, овесени ядки и др.
Виж целия пост
# 4
Аз пък зеленчукова каша не съм давала  Blush
Виж целия пост
# 5
Мда,и аз не съм давала.Така и не се реших да пробвам.
Виж целия пост
# 6
И аз не съм давала. Струва ми се  Sick , извинете ако засягам някого  Wink.
Виж целия пост
# 7
Аз пък само зеленчукова съм давала на мойта калпазанка, така и не прояде плодова  Crazy
Давала съм я за вечеря, към 18.30.

Може да смениш следобедната закуска да не е каша, а кремче или нещо друго.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия