Къде гладене на филцова шапка?

  • 1 410
  • 5
Момичета, помощ!!!!!!!!!!
Шапката ми от филц се е намачкала (от лошо съхранение)  Cry
Може ли някой да ми каже къде в София да я дам да я изправят, изгладят?
Гугъла не ми извади никаква информация за такава услуга.
Предварително благодаря на всички отзовали се!
Виж целия пост
# 1
Ами единствено се сещам да отидеш до ателието на Сердарева и да я попиташ, дали знае къде може да има такава услуга. Ако няма, предполагам, че срещу определена сума тя ще я оправи.  Thinking
Виж целия пост
# 2
Klemy, а знаеи ли къде е сега ателието или магазин на Сердарева? Магазина на ул. Раковска вече го няма. Гугъла пак не можа да ми извади информация за нея.
Виж целия пост
# 3
Klemy, а знаеи ли къде е сега ателието или магазин на Сердарева? Магазина на ул. Раковска вече го няма. Гугъла пак не можа да ми извади информация за нея.
Имаше нейни шапки в един магазин на Графа, близо до Раковска... не знам дали него имаш предвид  newsm78 Но магазинът си е там още, така или иначе...  Peace
Виж целия пост
# 4

Имаше нейни шапки в един магазин на Графа, близо до Раковска... не знам дали него имаш предвид  newsm78 Но магазинът си е там още, така или иначе...  Peace
[/quote]
indian rose, стария магазин беше на самата Раковска. А този, за който пишеш не го знам. Явно там е изместен. Ще го потърся.
Благодаря за информацията!  bouquet
Виж целия пост
# 5
indian rose, стария магазин беше на самата Раковска. А този, за който пишеш не го знам. Явно там е изместен. Ще го потърся.
Благодаря за информацията!  bouquet
Пропуснах да ти кажа, че "официално" магазинът не е само за шапки, а за бутикови облекла - скоро минавах оттам... няма шапки на витрината, но вътре има  Peace Значи - като тръгнеш от Славейков към Попа по Графа, той е отдясно, много скоро след Славейков - първо има едно разширение с магазини, после се стеснява улицата и мисля, че е вторият след стесняването вдясно Simple Smile Дано си го намерила вече, де...  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия