царевично брашно

  • 4 664
  • 8
Откога мога да правя каша от царевично брашно?
Виж целия пост
# 1
Ами веднага като захраниш с каша. Царевицата е безглутенова и няма проблем с нея. Мойта много я обича. Аз почнах в 6-я.
Виж целия пост
# 2
Ами веднага като захраниш с каша. Царевицата е безглутенова и няма проблем с нея. Мойта много я обича. Аз почнах в 6-я.
Подкрепям Peace
Виж целия пост
# 3
Благодаря-днес направих каша от царевично брашно с масло и сирене-прие се
Виж целия пост
# 4
Как точно я правите тази каша, аз досега не съм давала, но искам да пробвам, моля споделете!
Виж целия пост
# 5
Как точно я правите тази каша, аз досега не съм давала, но искам да пробвам, моля споделете!
Купих си от магазина царевично брашно. Гледай му срока на годност-тъй като е по-кратък на царевичното брашно!
Слагам в тенждерка около 200 гр вода да заври и на тънка струйка добавям царевичното брашно- 1 с.л и половина, сгъстява се постепенно, към края добавям сирене и масло. Ако има бучици ги претривам с уреда за мачкане на картофи! Прибавям като поизстине 1л АМ!
Виж целия пост
# 6
eli-di, благодаря, ще я пробвам тези дни!   bouquet
Виж целия пост
# 7
Във връзка с царевичното брашно , искам да попитам, може ли да се слагат плодове и да се дава като следобедна закуска?? newsm78
Виж целия пост
# 8
Да, аз така правя. Това ни е предпочитаната зърнена храна. Освен това смятам след време да слагам и сирене и пак да го давам като следобедна закуска.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия