Тема за жена шеф на 7 мъже?

  • 1 873
  • 24
Е, те,  у наше  село се смени правителсвото.Тургнаа, новото руководство и се почнаа. Бихте ли работили при тези условия, когато "Баш"шефа е на 22 и те поствя у поза "шпиц"? Аз - не, а вие?
Виж целия пост
# 1
Що пък не,ако шефчето не е някое сухарче и
надувка кво лошо има.Ако не си е стъпила на
ушите и слуша кво и казва старото ще е забавно
да се бачка с детето ШЕФ  Sunglasses


а що е това поза "шпиц"
Виж целия пост
# 2
Мъжете зор приемат жена за шеф, а пък ако е млада и недай си боже хубава веднага я причисляват в определена графа. newsm18
Незнам как е във вашия случай но дано е достатъчно компетентна и гъвкава.
А иначе ,ако нямаш избор ще работиш.
Виж целия пост
# 3
Ако е станала шефка, без да е компетентна и по "втория начин", и аз не бих работилА. Ако е читава - що не?
Виж целия пост
# 4
Тая поза "шпиц" не я познавам
Иначе, ако шефчето си разбира от работата и се сработва със служителите - що не.

Ако не си разбира, на колкото и години да е, щях да търся по-добра работа
Виж целия пост
# 5
Не разбрах кое те притеснява - това, че е жена или това, че е на 22 Thinking
Виж целия пост
# 6
Както казват шопите " Не се радвай много на нов шеф и малко прасенце - не се знае каква свиня ще стане "
А иначе кво - цуни го от мене / ако не се дърпа /
Виж целия пост
# 7
Тая поза "шпиц" не я познавам
Иначе, ако шефчето си разбира от работата и се сработва със служителите - що не.

Ако не си разбира, на колкото и години да е, щях да търся по-добра работа
споделям същото мнение
Виж целия пост
# 8
Поза "шпиц" не беше ли "Мирно! ...
По соц време имаше един лаф: Те ни лъжат, че ни плащат, ние ги лъжем, че работим  Wink
Ам' т'ва е, к'вот повикало, так'воз се е с'бадило ... дупе знае две и двеста, само да не пита после: Ама колеги, защо няма резултати  newsm78
Виж целия пост
# 9
Мъжа ми по едно време беше с шеф-жена Crazyнапусна набързо.Нон стоп се прибираше с главоболие,а аз веднъж чух тя как "разговаря" по телефона(бях на 1 метър разстояние от него).
Виж целия пост
# 10
Всичко си е до хората.
Добре, че моите подчинени преди години не реагираха по същия начин  Praynig
Виж целия пост
# 11
Нашата шефка е жена. Невероятен шеф и всички имам предвид и мъжете са доволни. Hug
Виж целия пост
# 12
Мойта шефка също е жена и не съм чула някой да е недоволен. Що се отнася до 22 години на твоята, те може да не са критерий за това колко е потготвена.
Виж целия пост
# 13
Мойта шефка също е жена и не съм чула някой да е недоволен. Що се отнася до 22 години на твоята, те може да не са критерий за това колко е подготвена.
1. Автора е мъж, а жена шеф на мъж не е като жена шеф на жена;
2. Дори и да е начетена, опит 100% няма, защото:
    на 17 или 18 е завършила средно образование;
    на 22, в най -добрия за нея случай на 21 (17 + 4 следване) е завършила висшето. Трябва де е гений и да е учела по съкратена процедура  newsm78
Не знам Търтей къде и какво работи, ама с такъв опит шеф се не става без "заслуги"
Виж целия пост
# 14
Мойта шефка също е жена и не съм чула някой да е недоволен. Що се отнася до 22 години на твоята, те може да не са критерий за това колко е подготвена.
1. Автора е мъж, а жена шеф на мъж не е като жена шеф на жена;
2. Дори и да е начетена, опит 100% няма, защото:
    на 17 или 18 е завършила средно образование;
    на 22, в най -добрия за нея случай на 21 (17 + 4 следване) е завършила висшето. Трябва де е гений и да е учела по съкратена процедура  newsm78
Не знам Търтей къде и какво работи, ама с такъв опит шеф се не става без "заслуги"
По твоята логика и мъж-шеф на мъж не е като мъж-шеф на жена.
За опита - ясно е, че няма опит. Въпроса е тя да го съзнава. И да се учи от грешките си. И да иска да натрупа опит и да се постарае да създаде атмосфера във фирмата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия