Как реагирате когато сутрин рано някой е спрял пред вашата кола?

  • 5 844
  • 39
Как реагирате когато сутрин когато бързате за работа, детска градина и ясла някой ви е ''запушил'' колата? Тази сутрин ми се случи и моят мъж пощуря. Развика се на човека, аз на мъжа ми, накрая се скарахме и така. Много ми е интересно как реагират другите?
Виж целия пост
# 1
Ако няма места пред входа се разбираме със съседите кой кого да запуши:)
Ако някой ме запуши и не знам къде да го търся ще полудея, но ако е наблизо и дойде бързо - няма проблем.
Виж целия пост
# 2
не реагирам - колата ми стои в гараж. Wink
Виж целия пост
# 3
Аз много се дразня. Гледам да спирам така че да не ме затварят, или да не затварям друг. Иначе съм имал разправии с няколко съседи по тая тема Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Мъжо реагира бурно.  Mr. Green Аз пък понякога се карам на него. И става еднааа....
Ама ако не мен ми се случи и аз се карам. При нас е почти ежедневие, защото живеем на пазара.
А най-бурно реагирам, когато ми сложат скоби пред блока.  #Cussing out. Защото едната страна на тротоара е зелена зона и като няма място на другата спирам там. Толкова ми е писнало от този пазар и липсата на места за паркиране. Пък да плащам на час да си паркирам колата пред нас е немислимо.
Надявам се, че след последния скандал (заради акта, който ни написаха, след като отказахме да платим глобата) са ни запомнили колата и няма да я закопчават повече.   Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Пред блока има паркинг, но вече мястото не стига и затова колите се паркират на по 2-3 реда. Обаче имаме негласно споразумение колите да не се оставят на скорост, така че да могат да се бутат. Случвало се е да намерим нашата избутана 100 метра нататък по паркинга hahaha
Виж целия пост
# 6
Иаме малко дворче до кооперацията в която живеем, и вътре се събират 4-5 коли, и доста често се случва пътната врата да е запушена от кола. Като се има впредвид че поне 3-ма от собствениците на тези коли в двора  трърват много рано за работа, включително и съпруга ми, наглия тип решил да спре пред пътната врата най-често посещава магазина за гуми  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Слава Богу не ми се е случвало ... но като се има предвид, че колата е стара и има пълно каско ... ами навярно ще си проправя път  Wink, а другия гарантирано вече няма да запушва никого  Laughing
Виж целия пост
# 8
Слава Богу не ми се е случвало ... но като се има предвид, че колата е стара и има пълно каско ... ами навярно ще си проправя път  Wink, а другия гарантирано вече няма да запушва никого  Laughing
Много се изкушавам се и аз да направя така, когато някой се е пльоснал по цяла дължина пред рампата на гаража и ни е арестувал 12 автомОбила вътре Twisted Evil. Ама ми е жал за моята, искам да си я карам пък Crossing Arms.
Напоследък доста често се случва, от 5 работни дни в седмицата, поне 3 пъти се разправям, клаксонирам или слизам да задействам чужди аларми, белким се усети спрелият да се появи и да се отмести. Вечер на прибиране е същата работа, все се намира по някой да паркира така, че да не можеш да си влезеш в гаража Close. Аз се нервирам, но по принцип не съм от големите скандалжийки, пускам няколко реплики, колкото да го накарам въпросния да се почувства неудобно, обаче скъпият една вечер побесня и едвам го удържах да не потроши колата на нахалника. С тая неколегиалност в лудница ще влезем май Tired.
Виж целия пост
# 9
Нещо от нета, но т.к. е по-голяма от допустимото ето линк
Виж целия пост
# 10
Затова не си сменям мъничката кола- влиза и излиза навсякъде и обикновено я мушвам така че да не могат да ме запушат. Но мъж ми най-редовно нервничи и много често аз вече съм на работа,а той още си обикаля пред блока. Напоследък май по-рядко се случва-след няколко здрави скандала .
Виж целия пост
# 11
ооле ако е мъжа ми полудчва. А аз съм си душичка , чакам си smile3507. Ама а не е дошъл на време или пък като дойде на колата си/ въпросния запушвач на коли/, мале кво го чака smile3514 smile3512
Виж целия пост
# 12
Получавам наситен оргазъм
Виж целия пост
# 13
Аз полудявам, не по скоро изтрещявам.  След като аз съм си направила труда да спра правилно и без да преча на някой значи и запушвача може да го направи. Вдигам джабала до небето, натискам клаксона или ритвам неговата кола да се включи алармата, а когато се появи човечецът изобщо не му давам думата да се извини.
Виж целия пост
# 14
     Слава Богу, до сега не ни се е случвало! Една сутрин обаче видяхме едно такси, до блока, което беше запушило 3 коли! Явно някой нервен собственик беше изтрещял тотално, защото задното стъкло на таксито беше на сол   Mr. Green!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия