Зверска диета

  • 1 815
  • 9
Моля ви момичета, кажете ми някоя зверска диета, издържам на глад не ми и прорбем.Налага ми се много спешно да смъкна поне 3-4кг... Знам,че има много диети но ви моля да ми кажете коя е наистина ефикасна? Само да не е чай и плодове... Задържането,ще се справя,там съм по-добра  Mr. Green
Много разчитам на вас   bouquet
Виж целия пост
# 1
Ами не яж нищо,по-зверска диета от туй незнам newsm78
Виж целия пост
# 2
Еми освен да не ядеш нищо, най-много кисело мляко на ден, друга зверска диета не виждам...Щом си от издържливите  Shocked
Въобще обаче не подкрепям такива начинания....Това си е истински шок за организма и единственото,което може да стане после е да си върнеш свалените 3-4 кг двойно,че и тройно....
По-добре я карай по-полека.
Виж целия пост
# 3
Ами не яж нищо,по-зверска диета от туй незнам newsm78
Peace
Виж целия пост
# 4
Въобще обаче не подкрепям такива начинания....Това си е истински шок за организма и единственото,което може да стане после е да си върнеш свалените 3-4 кг двойно,че и тройно....

За съжаление е вярно  Peace
Виж целия пост
# 5
1 ден-3 кофички кисело мляко(обезмаслено)
2 ден-1л. прясно мляко(обезмаслено)
3 ден-1 кг. ябълки
4 ден-1 кг.варени картофи(без никакви подправки)
5 ден-6 варени яйца
6 ден-сокове без захар
7 ден-минерална вода
Пие се по 2 литра вода на ден минимум.
Това адско нещо сам го правила преди 4-5 години,смъкнах5-6 кг за една седмица,но май няма да го повторя.Гладът е нечовешки
 Wink
Успех  bouquet
Виж целия пост
# 6
Въобще обаче не подкрепям такива начинания....Това си е истински шок за организма и единственото,което може да стане после е да си върнеш свалените 3-4 кг двойно,че и тройно....

За съжаление е вярно  Peace

Аз не съм на това мнение - ако решиш да си поддържаш килограмите, да не се тъпчеш, да внимаваш какво ядеш...няма как да стане връщането. При мен поне не се връщат  Hug
Виж целия пост
# 7
Само плодове и чай с мед, но трябва много да се внимава, че .... опасно си е! След като приключиш задължително схема със захранване!

Имам схеми за захранване!

Ако решиш, че ще ти трябват пиши ми!

Успех!

Виж целия пост
# 8
Моля ви момичета, кажете ми някоя зверска диета, издържам на глад не ми и прорбем.Налага ми се много спешно да смъкна поне 3-4кг... Знам,че има много диети но ви моля да ми кажете коя е наистина ефикасна? Само да не е чай и плодове... Задържането,ще се справя,там съм по-добра  Mr. Green
Много разчитам на вас   bouquet

Айде пак безумия  Whistling ooooh!
3-4 кг - ми то едва се забелязват, какви са тези истерии какво е това чудо.
И що не вземеш да се регистрираш.
Виж целия пост
# 9
Ами не яж нищо,по-зверска диета от туй незнам newsm78
Абсолютно! Щом издържаш, давай.
Само че такива драстични мерки са не само вредни за здравето, но и нямат особен ефект, защото килограмите се връщат много скоро.
Поне послушай момичетата и се захрани както трябва след това.
Успех и умната!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия