Пункт за изкупуване на хартия

  • 33 522
  • 7
Мами, в темата за старите вестници прочетох, че доста от вас ги предават на вторични суровини, а дали бихте могли да ми помогнете със съвет: къде да намеря такъв пункт в близост до южните квартали: Стрелбище, Гоце Делчев, Борово, Бели брези и т.н. Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 1
Има пункт в близост до пазара на Красно село.
Виж целия пост
# 2
За пунктове не мога да ти помогна, но сигурна ли си, че имаш толкова хартия, че да си заслужава да си правиш труда. Наскоро ни се наложи да изпразваме определени помещения и при изхвърлени три куфара с книги /не си спомням колко тежаха, но мъж ми трудно ги носеше/ му бяха дали 2 лева или нещо такова. Та, преди да носиш първо провери цените, защото аз на такова мероприятие повече не бих се вързала.
Виж целия пост
# 3
Ох..точно написах и ми се скапа нета...Ас не ви се ходи до пунктовете или нямате кофи за разделно събиране на отпадъци можете да оставяте хартиите в торбички до контейнерите.Има хора, които минават и ги събират. Същото важи и за пластмасовите и стъклени бутилки.
Виж целия пост
# 4
Мами, благодаря ви! Не става дума за хартия от вкъщи, а за около 150-200 кг хартия, събрана в нашия и съседните офиси. От фирмите за изкупуване искат да са минимум 500 кг, за да дойдат да ги вземат, а нашите все пак не са толкова. Решили сме с парите ( и като додадем) да купим лакомства за хлапетата на колегите-родители. Решихме, че този е най-добрият начин да се отървем от многото ненужна вече хартия  и си заслужава да потърсим инфо. В интернет не открих нищо подходящо и затова се обърнах към най-надеждния си източник на информация Joy

Радостина, можеш ли да ми кажеш къде по-точно до пазара на Красно село е пунктът? Благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 5
Ами тръдно ще ти обясня, но ще опитам. Заставаш нв началото на пазара откъм ул. Хубча. Трябва да се на кръстовището - пазар, платан паркинг, заведение и лърза закуска. от ляво ти се пада един дълъг блок - от дясно строиж - блок. Тръгваш на право , отминаваш този дълъг блок/ там долу има магазини - дом.протреби , ТСМ, оръжеен ,за обувки и др. /, продължаваш на право и от дясно имаш др. дълъг блок -  там изкупуват. Ако попиташ в района ще ти кажат хората. Има и един на ул. Хубча №10-14 незнам точно колко  - вижда се в двора , изкупуват и буркани и бутилки всякакви  видове. Дано си ме разбрала. Ако не си в понеделлник ще отида специално до пункта за да ти го обясня по-точно как да стигнеш.
Виж целия пост
# 6
Нашата фирма редовни вика на място фирма за вторични суровини - не са ни искали минимум 500 кг, а май 50 или 100, които според мен имате. Но не очаквайте много - предавали сме по 300-400 кила и сумите са били като за няколко бутилки кока-кола от 2 литра..., но нали поне не сме се разкарвали да ги носим някъде...
Виж целия пост
# 7
Радост, благодаря, ще го намерим. Валентина, можеш ли да ми дадеш координати на фирмата? Ние не очакваме много пари - просто така е най-целесъобразно и знаем, че хартията ще се преработи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия