za zapeka prez bremennosta

  • 1 893
  • 36
zdraveite!!!1  Wink
iskam da popitam za zapeka Embarassed prez bremennosta i za tova s kakvo moge da se predotvrati ili pone malko da se oblekchi.........na men plodovete ne mi pomagat......4udeh se za medena voda i ako nqkoi znae ne6to po vuprosa molq dA mi pi6e Joy
BLAGODARQ VI!!!!! Grinning
Виж целия пост
# 1
Моята гинеколожка ми изписа гуталакс. Каза да взимам по 10 капки, ако не съм ходила 2-3 дни. Много хубаво действа, но се привиква към него, така че трябва по-рядко да се ползва. Консултирай се и с лекар.
Виж целия пост
# 2
Има една билка, не случайно се казва майчин лист - има я във всяка аптека, а на опаковката пише как се приготвя. Най-общо казано, сваряваш си вечер чайче и на сутринта си готова   Wink За всеки случай питай доктор. Аз не го направих   Blush но пък и при мен два пъти употреба реши въпроса окончателно (или поне засега така си мисля)  Peace
Виж целия пост
# 3
В началото и аз имах такъв проблем, но по-късно се оправих. Яж повече плодове и зеленчуци. Иначе ми бяха предписали ДУФАЛАК, който така и не пих.
Виж целия пост
# 4
Казват, че овесени ядки с мляко на закуска помагат.
Виж целия пост
# 5
Пробвай с прясно мляко или активиа , при мен млякото имаше чудесен ефект. Hug
Виж целия пост
# 6
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=136625.msg2586845#msg2586845
Виж целия пост
# 7
Не съм имала запек през бременността, но най-добре питай доки какво да вземаш - има свещички, но не знам дали не са вредни
Виж целия пост
# 8
при мен определено помогна по-честото хапване на банани, овесени ядки и супички.
Виж целия пост
# 9
има свещички, но не знам дали не са вредни

Не са вредни Simple Smile Стават и за бременни, и за деца.
Виж целия пост
# 10
  Майчиният лист,или т.нар.сена изобщо не е препоръчителен по време на бременност Naughty-може да доведе до контракции!
  Помагат киви на гладно,топла вода с мед,сини сливи,на мен чай "Блевит" ми помогна...при всеки е различно Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Свещички . Peace
Виж целия пост
# 12
  Майчиният лист,или т.нар.сена изобщо не е препоръчителен по време на бременност Naughty-може да доведе до контракции!
 

Аз имам подобен опит. Такива болки бяха, че нямам думи.
Виж целия пост
# 13
Веднъж пих чай Зърнастец на Биопрограма. Не бях бременна, но цяла нощ висях в тоалетната, на сутринта така се бях обезводнила, че нямах сили да стана от леглото, виеше ми се свят и се наложи приятелката ми, която е мед.сестра да ми включи система - 2 банки физ.р-р и се оправих веднага. Внимавайте
Виж целия пост
# 14
Нямала съм такъв проблем , но моя позната сега е така и пие Дуфалак а аз давам на бебо чай Бевит Л и на него пише че е за бременни на нас ни помага дано и на теб.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия