Хемероиди?

  • 899
  • 2
Здравейте,мамита Hug!
Мисля,че имам хемороиди Tired...поне така ми се струва,ама то май няма какво друго да е Thinking.Някоя препатила мама,може ли да ми сподели какво е имало най-голям ефект при нея за лечението на тази гадост.Направо днес,като се погледна с огледалце и помислих,че нещо недовиждам Blush,то направо не ми се вижда....от разцъфнали като рози....ох,много е гнусно.Моля,помагайте,че ме е срам аз да се гледам,а пък да не говорим за татито Wink!
Виж целия пост
# 1
Zdravei,moqt syvet e da otide6 na lekar.4uvala sym ,4e moje6 da se maje6 s matsan doi4(zelena opakovka ako ne se byrkam),ima i drugi mazila,probvai.Antiflegmin(ot veterinarnata apteka se kupuva).Ima o6e podobni mazila-Deflamol,proktoglivenol.No za vseki slu4ai idi i na lekar.6te se opravi6,gore glavata.
Виж целия пост
# 2
 Неприятна работа са наистина! Получих ги при първото раждане, преди 6г, а сега при повторното раждане, направо съм в ужас от тях! Честно казано, за напълно излекуване дума да не става, но има лекарства/мехлеми/ за облекчаване на болките. Доволна съм от "Pillex" на фирма Хималая. Дано ти помогне! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия