Натдаване на бебчето?

  • 996
  • 23
Майчета дали е нормално мойто бебече първия месец натдаде само 500 грама педиатърката каза,че било добре той се роди едричък 4,150кг?
Виж целия пост
# 1
И аз мисля ,че това не е проблем.
Виж целия пост
# 2
Ако няма други признаци, а само килата те притесняват- нормално е наддало  Peace
Виж целия пост
# 3
И според мен е нормално все пак се е родил едричък.
Виж целия пост
# 4
Съвсем нормално ми се струва.Не се притеснявай.Следващият месец пък ще е повече
Виж целия пост
# 5
Напълно нормално-колкото е по-едро детето, толкова по-малко наддава. Криската се роди 2.700, но ни изписаха 2400. За един месец си  възстанови килата и беше 1400 - но това беше само в началото..сега вече е доста финна Hug

Така, че не се тревожи - ако детето е жизнено и спокойно Hug
Виж целия пост
# 6
Няма защо да се притесняваш, още повече, че и педиатърът ти е казал, че всичко е ок  Wink
Виж целия пост
# 7
Няма защо да се притесняваш, още повече, че и педиатърът ти е казал, че всичко е ок  Wink
Peace
Виж целия пост
# 8
Майчета дали е нормално мойто бебече първия месец натдаде само 500 грама педиатърката каза,че било добре той се роди едричък 4,150кг?
Напълно нормално е.
Виж целия пост
# 9
Щом бебчето се е родило по-едричко съвсем нормално е да наддаде по-малко. Пък и нали педиатърката ти е казала, че всичко е наред, така че няма място за притеснение.  Peace
Виж целия пост
# 10
Даже много добре си е наддало Peace
Виж целия пост
# 11
Шушката се роди 3.750 кг и на първата консултация беше наддала само 300 гр. Но при мен се оказа, че кърмата ми е малко и когато започнах да дохранвам започна да качва по килограм на месец. С времето като се успокоих след раждането се засили и кърмата ми и сега значително намалих и АМ-то.
Виж целия пост
# 12
Важното е, че наДдава. Синът ми първия месец качи 750гр, но втория счупи рекорда с над 2 килограма и изумихме докито. Всяко дете си индивидуално и се развива по свой собствен план. Не се опитвай да гониш стандарти.
Виж целия пост
# 13
Ние бяхме наддали 700
Виж целия пост
# 14
Нормално е.  Peace При такъв старт, какво повече искаш?! Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия