Как се обличате?

  • 4 623
  • 62
Какви дрехи,обичате да носите-модерни,удобни,предизвикателни,практични?
Кога,къде,защо?
Облеклото влияе ли ви на самочувствието?
Виж целия пост
# 1
естествено че влияе на самочувствието
аз ходя спортно облечена, защото обикалям квартала и кафетата с количката та си накупих дънки и маратонки
обичам да нося удобни дрешки Peace
Виж целия пост
# 2
И четирите!
Зависи от случая.
Ако съм на път - удобни, ако върша някаква домакинска работа - практични, ако съм сред колеги, приятели или просто навън - модерни, но и удобни.
Предизвикателни - уви все по-рядко. Нощния живот нещо ми куца напоследък!  Simple Smile
А за самочувствието - много ясно че влияе. Като облекла някой стар парцал - и аз се чувствам така!
Виж целия пост
# 3
  Разбира се,че облеклото влияе на самочувствието ми Peace-особено,когато си купя нещо новичко,нямам търпение да го разходя LaughingОтносно въпроса,какви дрехи предпочитам-определено смятам,че не всичко модерно е красиво и трябва да го имам Naughty,гледам предимно да е удобно,да има вид-естествено,да ми стои добре-според това,къде ще ходя-на работа,на разходка или на офиц.мероприятие,разбира се,имам и различни предпочитания PeaceНапоследък много нещица съм си харесала по витрините,но за съжаление,не е момента за шопинг Laughing
Виж целия пост
# 4
Според случая Laughing. На разходки с детето предимно спортно Sunglasses.
Виж целия пост
# 5
влияе разбира се.
и бельо да си купя се чуствам различно.

аз в момента ходя с панталони доста.
черен панталон, черна блузка, дъкново яке, винено червен шал и такъв цвят чанта.
черни мокасини. това ми е обичайния тоалет за момента)))

официални дрехи и костюми нямам.

имам доста долнища,с които спокойно мога да прескоча до магазин и тн.

Виж целия пост
# 6
Какви дрехи,обичате да носите-модерни,удобни,предизвикателни,практични?
Кога,къде,защо?
Облеклото влияе ли ви на самочувствието?


Благодаря за въпроса. Моето облекло е директно отражение на самочувствието ми. Висок съм, но нося каубойски ботуши от крокодилова кожа. На това му се вика парадокс - толкова да съм напред, че самочувствието ми да се чувства поласкано от комплиментите, които фигурата ми му оказва. Ако не сетихте мога да ви обясня отново.
Виж целия пост
# 7
Да влияе на самочувствието ми.
Обичам и четерите вида
Удобни и практични с бебо
Модерни и предизвикателни навън с тати  newsm03
Виж целия пост
# 8
да са удобни-спортно или спортно -елегантно:)
Виж целия пост
# 9
Лятото ходя предимно  с рокли и сандали на висок ток. Зимата - поли и ботуши-пак на висок ток. Стилът ми на обличане е по-скоро елегантен, от време на време си позволявам спортно-елегантно облекло.
Виж целия пост
# 10
Да, облеклото влияе на самочувствието ми!  Flutter
Предимно спортно-елегантно се обличам; предизвикателно - тогава когато излизам на диско; спортно - за вкъщи и разходки по-кварталната алея  Peace
Виж целия пост
# 11
Да, облеклото влияе на самочувствието ми!  Flutter
Предимно спортно-елегантно се обличам; предизвикателно - тогава когато излизам на диско; спортно - за вкъщи и разходки по-кварталната алея  Peace


Взе ми думите от устата  love001
Виж целия пост
# 12
Естествено че влияе на самочуствието.Обличам се според настроението си и случая.С бебо навън -удобно, на ресторант или по повод-елегантно.За дискотека -модерно  и т.н.
Дано да смъкна скоро ,че засега съм само в опция удобни
Виж целия пост
# 13
Спортното ми облекло се изчерпва с два анцуга и един чифт маратонки, които си купих по неволя след операцията, която претърпях февруари. Обличам се елегантно, нося предимно поли и рокли, панталони много рядко. Всичките ми обувки са с висок тънък ток, въпреки че ръстът ми позволява да нося и ниски обувки, но просто не се възприемам с такива. При излизанията вечер съм по-скоро предизвикателна, за разлика от ежедневието, когато съм по-строга в облеклото си. За сметка на това, бельото ми е винаги предизвикателно, не нося чорапогащи, винаги съм със силиконови чорапи. Не винаги облеклото ми е от най-удобните, но съм свикнала по този начин и се чувствам хубава и уверена. Периодът, в който се налагаше да ходя с анцуг и маратонки, беше кошмарен за мен и се отразяваше изключително зле на самочувствието ми, да не говорим за дълбоките памучни "гащи" -  Sick
Виж целия пост
# 14
Според настроението и случая се обличам.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия