Времето отминава,февруари приближава и коремче наедрява!

  • 11 074
  • 303
                             



01.02 joya pregnant  stork-girl
          stefani29, София pregnant  stork-boy
03.02 TheaFea pregnant stork-boy
           veni9, Димитровград pregnant
05.02 rosenna, Бургас pregnant stork-girl
          toni_ls pregnant
          nnnn  pregnant stork-boy
06.02 sier pregnant stork-girl
          бен pregnant stork-boy
          hrisito, София pregnant  stork-boy
          Cvetelinka pregnant
07.02 kiselina pregnant stork-girl
          vmania4ena pregnant
          Maimun4e, София pregnant
          Enserenity pregnant
10.02 Fruclichka pregnant
09.02 dar_ina pregnant
          kader, New York pregnant
11.02 radostche, Пловдив pregnant
          Мяуче pregnant stork-girl
          belami81, Пловдив pregnant
12.02 djidjo pregnant
13.02 po-pi, Русе pregnant stork-girl

          Daniellka, Бургас
14.02 Никит@, София pregnant
          anima, Варна pregnant stork-girl
          Petrova_  pregnant stork-boy
          AniPA , 24 г., София pregnant stork-boy
          Stich  pregnant
15.02 nina j pregnant
          bzepic, Словения pregnant stork-girl
          moremer pregnant stork-girl
16.02 galastra pregnant stork-boy
          Let  pregnant stork-boy
17.02 jas.min pregnant stork-girl
          ekaterina II  pregnant
18.02 karmelita, София pregnant
          galq86 pregnant
          Яшо pregnant stork-girl
20.02 badem pregnant stork-girl
           delight  pregnant
           Милена*, Варна pregnant stork-girl
           pepeliashka pregnant stork-boy
21.02 anim, София pregnant stork-girl
           rene_rs, Русе pregnant  stork-girl stork-boy
           mama_Moni , Варна, 26 г. pregnant
           MariaKG, 27г. София pregnant  stork-girl
           rosalinda79R pregnant
22.02 irina* , Варна, pregnant
           bamby pregnant
23.02 joji pregnant stork-girl
           Blaga, София pregnant stork-girl stork-girl
24.02 green_dawn, София pregnant stork-boy
            Bibi2202 pregnant stork-boy
            KATZAROVA  pregnant
            Desitta_P  pregnant
26.02 simantro  pregnant
26.02 ira72, София pregnant stork-girl
27.02 sky angel, Варна pregnant  stork-boy
          baby doll, Варна pregnant stork-girl
          black angel, София pregnant stork-girl
          monietty pregnant
28.02 Maktub,София pregnant stork-boy
          bopsi, Добрич pregnant
          Jenny_Art , 29г. pregnant stork-boy
          tipd   pregnant

Очакваме 67 !
22 и 15 !

Останалите 30 за сега са !
 
Ако някой съм пропуснала, да ми пише! Simple Smile Ще бъде добавен!  Kissing Heart


НАШИТЕ СНИМКИ ХУБАВИ smile3509

потребител: fevruari
парола: 2007

Предишни теми:
  Хайде февруарки. Смело напред
  Малък Сечко е далече, мъничко е още февруарското човече... 
  Февруарски сняг ще ни затрупа, бебчо във кошарката ще гука!
  Февруарски виелици ще веят, бебешки усмивки ще ни греят!
  Няма радост по-голяма, от това да бъдеш ФЕВРУАРСКА мама!
  ФЕВРУАРСКИЯТ ни бебчo сладък, за деня на влюбените ще да е подарък!
  ФЕВРУАРИ наближава вече,още толкова остава,за да гушнем малкото човече!
  ФЕВРУАРСКИ студ навън ще свива, мама сладко бебче вкъщи ще повива!

Предложения за нови теми:
1. "Снежинки февруарски ще хвърчат и бебчета ще зареват!!!"
2. "Февруари е далече, а пък бебчо рита вече!"
3. "Заедно със февруарски сечко, трябва да посрещнем малкия си бебчо!"
4. "Февруарски сечко щом завилнее, малък бебчо ще се смее."
5. "Мама без търпение е вече да си гушне февруарското човече!"
6. "Мама гали щръкнало тумбаче, вместо него, февруари бебчо във кошарката ще плаче!"
7. "Вятър вее, студ сковава, а до Февруари мъничко остава!"

Интересни линкчета за разглеждане!
Определяне пола на бебето!
Интерактивен календар на бременността!
Филмчета! 1. info mama; 2. videos
Календар на бременността по седмици
Интересно филмче!
ПРОГРАМА "МАЙЧИНО ЗДРАВЕОПАЗВАНЕ"
Детски зодиак!
Сак за родилния дом
За бебчо!
Списък с необходими вещи, оборудване и аксесоари за бебето
Йога и бременност
Бебето в сантиметри
Виж целия пост
# 1
Добро утро на всички:)Желая ви приятни почивни дни. За съжаление моят ден не започна добре - май от бременността преминавам от едно настроение в друго и рано рано успях да се скарам на мъжо за глупости и той отиде на работа без дори да ми каже нещо SadСега ми е криво,защото знам,че аз съм си виновна...А толкова хубаво си изкарахме вчера - заведохме малката на цирк:)Вие изпадате ли в гневни настроения без особена причина?Направо се учудвам на себе си Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
ДОБРА ВЕЧЕР Бъдещи  Мами   честита ви подновена тема  Sunglasses,
извинете ме за намесата  във  вашата тема , но  мисля , че  и вие можете да се  включите -


Момичетата от ПЛОВДИВ - утре  смятаме да се  събираме на срещичка , ако има някоя желанието  да  дойде , да заповяда

от    14.00  часа  пред   ДНА  
 

Засега сме  три  АПРИЛКИ
 
Виж целия пост
# 3
Петрова не си сама ! Аз вчера вечерта  избухнах за простотии Sad А чаках два дни с нетърпение , мъжо да се завърне от командировка. Преди това обаче свекито ме беше ядосала Twisted Evil и аз си го изкарах безпричинно на него. Добре ,че не ми се сърди, че иначе още по-криво щеше да ми стане. Crazy
Виж целия пост
# 4
Привет момичета,

Да си кажа и аз за избухването - при мен с тия проблеми в работата по-скоро ме избива на плач. Като капак и майка ми си има някакви проблеми - та с две думи голям рев му хвърлих в петък.
Но пък последната седмица, по време на командировката, на такова обслужване ор сервитьорки попаднах, че си се навиках за 1 месец напред.
Да използвам случая да честитя празника на Maktub  Sunglasses - да си ни жива и здрава, все така усмихната
Виж целия пост
# 5
Да ни е честита новата темичка! Заключиха вече старата  и да се запиша тук. Да се похваля, че от неделя си имаме и количка - качила съм снимки в албумчето.  1stroller
Виж целия пост
# 6
hrisito, аз така се заинтригувах от новата ви количка, но снимки не видях  newsm78
Похвали се каква е, защото аз сега обмислям варианта дали да ползвам старата за начало и да купувам нова.
Виж целия пост
# 7
hrisito, аз така се заинтригувах от новата ви количка, но снимки не видях  newsm78
Похвали се каква е, защото аз сега обмислям варианта дали да ползвам старата за начало и да купувам нова.
Ами там си е - в албумчето с покупки. http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=72037
Виж целия пост
# 8

Мда, явно не съм се събудила още  Laughing

Много е хубава да ви е честита и със здраве да си я ползвате, като й дойде времето!
Виж целия пост
# 9
Здравейте и от мен Simple Smile
Най-после заключиха старата тема!
Хриси
много е хубава количката. И ние ще купуваме нова, но като се роди бебо. За сега само гледаме Wink Старата ни няма да мога да ползвам ,защото се раздрънка  Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Да ни е честита новата темичка! Заключиха вече старата  и да се запиша тук. Да се похваля, че от неделя си имаме и количка - качила съм снимки в албумчето.  1stroller
Добро утро, мамчета!   bouquet

Хриси, много ти е хубавка количката, пу-пу! (Искам и аз такавааааааааааааааааа! Дай повече инфо, да видим дали ни е достъпна...)  Да си разхождаш едно сладко малко палавниче в нея ти желая. newsm32

Иначе, гледам, че засега само ти си направила покупки и направо ти завиждам, дето толкова добре се ориентираш какво трябва да се пазарува.  newsm10 Аз съм пълен шаш и паника.  smile3511Нищо не купувам, но вече не от суеверие, а защото съм в ступор. Отделно мъж ми е голям суеверник (не го признава, но е такъв) и не дава и дума да се издума за покупки. А на мен толкова ми се ще да си взимам чат пат по нещичко за бебка.

И, като съм тръгнала в тоя дух, да подхвана една страшна тема. Аз, дето доскоро не се боях от нищо, напоследък покрай биг брадъра и покрай разни други четива, за пръв път усетих ужас от раждането, но не само от него, а и от по-страшното -- дали ще се грижа добре за малката маймунка. Абе, въобще, изпаднах в тиха истерия (не показах как се чувствам), като в главата ми се въртеше мотива "Какво ще правя, когато се озовем с бебка у дома?!"  smile3516 Някой от вас чувствал ли се е така?



Виж целия пост
# 11
Мяуче и на мен ми се появяват такива притеснения от време на време , но те са по-скоро свързани със самото раждане, иначе за гледането на бебка съм сигурна, че ще се справя пък и майчината интуиция ще се появи и ще ни ни е от помощ.Май по-скоро се плашим от неизвестното, но мисля че бързо ще "влезем в релси" Wink
Виж целия пост
# 12
Мяуче, и мен ме връхлитаха такива размисли преди първото раждане. Но после виждаш, че няма как да си подготвен за това, което ти се случва и изведнъж разбираш, че всъщност знаеш какво и как да го правиш и че си най-добрата майка за твоето дете.
Виж целия пост
# 13
Здравейте и от мен.Sier много са хубави нещата който си купила за бебока със здраве да си ги ползваш..И аз искам да купувам като гледам какви неща се продават по магазините..... направо ме изкушават, но и аз ще се въздържа.
    До колкото за това "Какво ще правя, когато се озовем  с бебока у дома?" мисля, че всяка една от нас ще се справи. newsm10
Виж целия пост
# 14
galq86 покупките са на hrisito и са много хубави наистина, и аз малко по-малко започнах да купувам но не съм ги снимала още, като се насъберат повечко  тогава. А как нямам търпение вече всичко да е приготвено, но има неща за които се чудя колко да купя, какви и сега се консултирам с други мами.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия