Прахосмукачка Rainbow

  • 87 278
  • 51
Нещо ме е хванал мерака за такава прахосмукачка! Има ли си някой от вас на идея по колко вървят сега? Едно време "бълваше" от промоутъри на въпросните прахосмукачки, а сега като разпитвам никой не знае откъде евентуално бих могла да получа повече инфо!
Ще бъда много благодарна на момичетата, които ползват такава да ми пишат мнения!  Мерси предварително!  bouquet
Виж целия пост
# 1
имаме я от 10-12 години, всекидневно я използвам, нямам никави забележки. Невероятна!
Виж целия пост
# 2
Миналия ден ми се обади една промоутърка. Остави си телефона, но не съм и се обадила и нямам преки впечатления . Обясни ми, че правят презентация, чистят една стая. Мога да ти пратя на лични телефона й.

Mммда, сега видях, че си от Бургас Embarassed
Виж целия пост
# 3
А какви са им цените?
Виж целия пост
# 4
Миналата седмица на Стройко в София имаше щанд на Рейнбоу и продаваха прахосмукачката с топалката на промоционална цена. Нормалната цена е 2000 евро, на стройко беше о/о 1700 евро. Освен това имаше по-олекотен лизинг с по-ниска лихва и по-лесно можеше да получиш допълнителните приставки, като тази за пране на килими и малката тупалка за тапицерии. Родителите ми си я купиха преди о/о 5-6 год и не е мръднала. Това наистина е страхотна прахосмукачка. Но аз мисля да си я поръчам да ми я донесат от САЩ. Там вървят по о/о 600 долара.
Виж целия пост
# 5
Един познат ,който работеше във фирмата и той така казваше,че е 600 долара.затова питах дали има промяна в цената.
Каква е разликата м/у Рейнбоу и една хубава перяща прахосмукачка?
Виж целия пост
# 6
Един познат ,който работеше във фирмата и той така казваше,че е 600 долара.затова питах дали има промяна в цената.
Каква е разликата м/у Рейнбоу и една хубава перяща прахосмукачка?

Горе долу никаква . Имахме Рейнбол , но го продадахме
Виж целия пост
# 7
ивинявам се но разликата е огромна, иобщо не може да става дума за сравнение
не смятам да споря - вече казах , служи ми верно вече 12 години

mimozata, нали имаш приятел, който работи за Рейнбоу- нека ти обясни каква е разликата
Виж целия пост
# 8
Мойта е на 6г - няма грешка! Докато Цептер имат по-сполучливи аналози,  Рейнбоу остава ненадмината за мен, по-добра машина не съм виждала. Чистиш лесно и бързо.
Виж целия пост
# 9
мами,някой да знае  каква е разликата м/у рейнбоу и цептер прахосмукачките? с коя наистина се работи по лесно?
Виж целия пост
# 10
Нещо ме е хванал мерака за такава прахосмукачка! Има ли си някой от вас на идея по колко вървят сега? Едно време "бълваше" от промоутъри на въпросните прахосмукачки, а сега като разпитвам никой не знае откъде евентуално бих могла да получа повече инфо!
Ще бъда много благодарна на момичетата, които ползват такава да ми пишат мнения!  Мерси предварително!  bouquet

Аз имам Рейнбоу от 2 години.Цената и е 2200 евро.Може на лизинг!Между другото си поръчвах препарати и питах за твоя случай.Нищо,че сме в София ще се навият да дойдат до Бургас ,за да ти демонстрират за какво става дума.Стига да си убедена ,че искаш да си купиш .Цената вече я знаеш.А пък видиш ли я какви чудеса прави-ще се влюбиш!Писах ти сутринта и на лични.Ако решиш пиши и ти.
Виж целия пост
# 11
Здравей!
Имам пълни познания относно Rainbow.Цената е 2 190 евро при плащане кеш.При лизинг е по - висока. Ако ми се обадиш ще я имаш пълен комплект за 1 700евро с гаранционна карта и осигурен сервиз.Ще ти покажа как се работи с нея.
С пожелания за успешен ден.
Габи
Виж целия пост
# 12
ехааа, каква оферта
Виж целия пост
# 13
Какви са тия в Щатите по 600 долара? Рейнбоу ли са, или някакви други? Да не са някакви ментета? А в Канада има ли ги? Евентуално имам някаква връзка от там да ми я вземат, но без да съм я видяла от къде да знам дали за същата става въпрос, а и да не и продават отделно всичките части, като допълнение и за това да е толкова евтина там?
Виж целия пост
# 14
мами,някой да знае  каква е разликата м/у рейнбоу и цептер прахосмукачките? с коя наистина се работи по лесно?

Здравей ribka,

Kaзвам се Йордан Перчемлиев и съм представител на Zepter International в България.

Не мога да коментирам прахосмукачката на Rainbow, тъй като не съм запознат достатъчно добре с нея. Това, което мога да Ви предложа е TuttoJebbo-  комбинация от прахосмукачка+парочистачка+професионална ютия. Продуктите на Zepter са познати на милиони хора по света с изключително високото си качество. Мнението ми е, че трябва да се видят на живо, иначе не може да се добие правилна представа. Идеята на Zepter е да не се използва никаква химия, която после ние дишаме и може да доведе до алергии. Moжете да я видите на адрес http://tuttojebbo.com/ . Не се колебайте да ми пишете и аз ще Ви изпратя веднага кратък клип, където можете да я видите в действие. Освен това, ако някой друг проявява интерес също нека да ми пише. Разбира се имате възможност да я видите и на живо в нашия шоурум. Надявам се да съм Ви бил полезен.

Поздрави,
Йордан Перчемлиев
Търговски консултант
Zepter Bulgaria
zepter.homecare@gmail.com
mobile: 0885 954643
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия