КЪДЕ МОГА ДА НАМЕРЯ ДЕТСКИ БОТУШИ

  • 4 300
  • 47
ЗДРАВЕЙТЕ!ДНЕС РАЗГЛЕДАХ ЕДИН МАГАЗИН НА КРАСНО СЕЛО, КЪДЕТО ПРОДАВАТ ОБУВКИ НА MINIMEN И НАПРАВО СЕ ОТЧАЯХ.ПРЕДСТОИ МИ ДА КУПЯ БОТУШКИ И НА ДВЕТЕ ДЕЦА, А ЦЕНИТЕ БЯХА...ЗА МАЛКИЯ № 27-28-ОКОЛО 60 ЛВ, А ЗА ГОЛЕМИЯ №33-34 -89 ЛВ.НЯКОЙ ДАЛИ ЗНАЕ ДРУГИ МАГАЗИНИ, КЪДЕТО ПРОДАВАТ ХУБАВИ ДЕТСКИ БОТУШИ/МОЖЕ И ОТ МИНАЛИ СЕЗОНИ?
Виж целия пост
# 1
На Капчица ботушите са хубави около50лв.
 Във Люлин ги има във магазин Си-си,ако не ти е много далеч мога да ти обясня къде се намира.
Виж целия пост
# 2
на барби съм купувала за 30 и няколко лева Peace
Виж целия пост
# 3
На алабин м/у съдебвата палата и пл. Македония има едно малко магазинче за детски дрехи и обувки. Миналата седмица купих едни унгарски ботушки от чиста кожа номер 22 за 33 лв мисля, че бяха. Имаше номера всякакви тогава. Тъмно сини и кафяви.
Виж целия пост
# 4
Много Ви благодаря.Люлин ми е сравнително близо.Моля да ми обясниш къде се намира този магазин.
Виж целия пост
# 5
В новия Скай център,зад ИЧС-то има магазин на ТРЕНО или РЕНО,не си спомням.Има много готини ботушки,тип апрески за 40 лв.Аз съм решила да взема такива.Една приятелка е взела страхотни ботушки от един магазин на Солунска,посока  малко преди Хр.Ботев за 35 лв.,но не знам точно кой.
Виж целия пост
# 6
Записвам се за темата Peace
Аз видях страхотни на Витошка...италиански, но като им видях цената и ми падна ченето...110 лв.  #Crazy
Тия хора направо са луди #Cussing out #2gunfire
Виж целия пост
# 7
Преди Кооперативния пазар има един голям Търговски Център,пада между басейна и Фантастико, от страната на Фантастико е магазина. 
Виж целия пост
# 8
На пазара  "Борово", успоредно на бул. "Каблешков", вход откъм зеленчуците,  има два детски магазина. В по-големия има хубави ботуши - кожени, с каракул отвътре, под 40 лв.
Сетих се и за още един магазин -  на кръстовището на бул "Акад. Ив. Гешов" /бивш "Дим. несторов"/ и бул."България"  http://bgmaps.com/map.asp?sid=019aca069ecd56d423f4d71389f3316f&a … amp;Map24_23.y=43 
Виж целия пост
# 9
а знаете ли сега какви са цените на барбитата?
Виж целия пост
# 10
На Барби ботушите са около 70-80 лева.Миналата зима купих много сладки за 78 лева. Но за съжаление не са много топли.
Виж целия пост
# 11
На Патриарх Евтимий /близо до Френската гимназия/ и на бул.Иван Гешов /близо до бул. България/ са магазините на Драганов.Онзи ден гледах за дъщеря ми ботушки 21 номер на Капчица 35 лева.Същите на Красно село в магазина до ДСК бяха 30 лева,но нямаше нашия номер.Предполагам,че по-големите номера ще са малко по-скъпи. Прочетох,че си разглеждала на Красно село,ако имаш възможност погледни този магазин до ДСК.
Гледах и на Минимимен 21 номер-55 лева.Но Капчица поне външно не може да се сравни с Минимен!Сега водя битка със себе си,кои да купя.А до утре трябва да реша!
Погледни и на Цар Самуил /между Пуротска и Т.Александров/ там К&К имат магазин,в който продават обувки от минали сезони и единични номера с намаление,но пак не са евтини. Отстъпката е 30%,но като имаш впредвид първоначална цена миналата година 50-60 лева!
Успех в търсенето и намирането!
Виж целия пост
# 12
в скай сити има магазин на чиппо,боти и ботушки на цени от 12 до към 30-40 лв,а иначе на капчица са мн хубави-топли,ест кожа,и на мн добри цени-малките номерца по 30,големите по 45 лв Peaceима ги на пазарчето мания в слатина,както и в магазините сиси-на ъгъла на коперник и шипченски проход и др магазин "сиси" до пазар слатина
Виж целия пост
# 13
Болната ми тема...Вчера обикалях като куче , но така и не купих. Спрях се на Минимен- 47 лв. но вътре нямат пух Confused - а иначе на вид са добри много. А другото на което се спрях е КиК за 51 лв. но имат пух само от глезена нагоре. Close Как може за толкова пари поне пух по стелката да не сложат. Гледах на Капчица за 33 лв. нашия номер, но ужасно груги и тежки. Crazy- едва ли ще успее Алекс крака да си вдигне. Ходих и в магазина на К и К за намалените, но избор - никакъв. Naughty

 Cry
Виж целия пост
# 14
Пак на Борово, но вътре, в покрития пазар "Големи яйца", има 1 магазин за обувки, където за 32 лв имаше разкошни кожени детски ботушки от 21 номер -нагоре, а по същата редичка, по към средата, има детски магазин, където продават на цени от 13 до 30 лв - страхотни обувчици и ботушки на Чипо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия