Шунка давате ли на децата Ви?

  • 4 028
  • 65
Здрасти!Искам да Ви питам давате ли шунка на Вашите деца,защото аз се виждам в чудо...моето яде като невидяло шунка и аз много се притеснявам,защото шунката сигурно гъмжи от химикали...!А каква марка купувате Вие? smile3525 newsm47 bye
Виж целия пост
# 1
Да-шунка ,филета,почти винаги са на Тандем.
Виж целия пост
# 2
Давам,да.Доста отдавна.
Виж целия пост
# 3
Давам  Laughing
Виж целия пост
# 4
Да!
Виж целия пост
# 5
Шунка - да, кремвирши и колбаси - не.
Виж целия пост
# 6
Давам - шунка, колбаси, всичко. Детето не трябва да расте в саксия, а да се приспособява към света, такъв какъвто е! Peace
Виж целия пост
# 7
Давам й всичко да яде. Организмът има нужда от всичко Rolling Eyes.
Виж целия пост
# 8
Да,давам. Wink
Виж целия пост
# 9
Давам й шунка, да. Тя много обича всякакви мръвчици. Гледам да са пресни и от високо качество. Избягвам само кренвирши, наденици и салами.
Виж целия пост
# 10
Шунка или филе давам, кренвирши засега не, луканка отвреме на време си открадва ако сме на гости някъде, но не може да  я сдъвква хубаво и я плюе
Виж целия пост
# 11
Давам. Филе също давам, избягвам кренвирши и салами. Проблемът е, че когато аз ям луканка, буквално ми я изтръгва от ръцете и си я натъпква в устата, така че концепциите ми за здравословно захранване отиват на кино Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
Да, давам. Сравнително отдавна. Филе също. Не давам кренвирши, салами, бахур  Laughing и други такива.
Виж целия пост
# 13
Съпругът ми е ОП в месо-преработвателно предприятие и понякога доста го забавлявам със реплики и коментари по темата. Давала съм  шунка, шункови кренвирши, варено-пушени филета.newsm22
Виж целия пост
# 14
Избягвам всякакви пушени храни. Но те прекарват доста малко време с мен, а в останалото не знам какво ядат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия