Да кажете нещо за хотел "Аугуста"в Хисар?!

  • 1 309
  • 9
Чакам отзиви ,каквито и да са за този хотел.В момента обмисляме къде да почиваме в началото на януари.Питанките ми основно са става ли за почивка с деца(ние ще вземем само големия,но др.част от компанията ще са и с по-малки дечица),т.е.има ли голямо фоайе,където да лудеят,някакви забавления за тях? Басейнът колко е топъл?Храната в ресторанта хубава ли е? Стаите добри ли са? Има ли наблизо къде да се ходи да се пързалят децата с шейни(ние не сме скиори и затова търсим хотел с мин.басейн и в същото време да усетим,че е зимна почивката  Wink)Пишете каквото се сетите,ще съм ви благодарна! Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Ние ходихме там миналото лято.Басейнът е с минерална вода/вътрешен и външен/.точно тогава на вътрешния слагаха пързалка.Стаите имаше реновирани и нереновирани.във всяка има вана ,от душа тече минерална вода. GrinningЗа ресторанта не мога да кажа нищо/хапвахме навън/, а също така и за пързалки и шейни
Виж целия пост
# 2
Става за почивка с деца.
На нас ни донесоха сгъваема кошарка за детенце. Бяхме в обновената част.
Вътрешният басейн е добър. Пързалката работи.
За храна не знам - винаги хапвахме извън хотела. А за шейни, не мога да кажа.
Виж целия пост
# 3
Не е лошо, но в никакъв случай не съм очарована.
Външния басеин сигурно вече е източен
Нереновираната част е под всякаква критика. Thinking
Ресторантът е тип комунистически и ако попаднете на банкет или конференция няма да ви обслужат добре.
Много по-хубав бил хотел Хисар.
Виж целия пост
# 4
Бяхме там април и беше пълно със семейства с малки дечица. Обстановката в ресторанта наистина е малко соц, но пък е евтино и вкусно. Басейна е супер, има пързалка и по-топло плитко басейнче за малките.. Много ми хареса
Хисар е по-хубав, за сметка на странните си цени обаче..
Виж целия пост
# 5
А големият басейн топъл ли е? Thinking

Ние смятаме да сме в реновираните стаи,водят се Фамилни с две преходни стаички.
Външният не ни интересува всъщност,при условие,че има вътрешен.
Дайте инфо за въпросите ми от първия пост,плийййс! Hug
Виж целия пост
# 6
Става за деца ДА......има голямо фоайе в което има тенис на маса, билярд , за децата има едни мини джаги Simple Smile и още две игри които се играят с онези малки скачащи топчета.....пригответе си по 50 стотинки и едно левче Simple Smile най-вече ще ви трябват за електронните колички...децата много ги харесват тях и почти винаги има навалица там особенно петък,събота и неделя. Тези колички са за малко по големи деца защото иначе няма да могат да стигнат педала...ще видите там Simple Smile  Има и заличка където прожектират на децата детски филмчета има голям избор.
Отвън има люлки, пързалка и мисля че катерушка, но не съм сигурна за нея Simple Smile
Басейна е с температура 28-29 градуса, има пързалка и детска част.
Храната в ресторанта е хубава и мисля че може да сте сигурни от към хигиена за разлика от други заведения там.
Стаите са хубави, има сешоар в баните, лира, минерална вода....
Виж за шейни незнам има ли наблизо къде.....ако имаш други въпроси питай, може и на лични
Това е ....хайде да свършвам че много се развихрих  Joy
Виж целия пост
# 7
Благодаря ви за отговорите! Hug
Ама как 28-9 градуса бе,че той си е студен направо! Tired
Виж целия пост
# 8
не е студен добре е , аз по принцип ако е студен не влизам....но щом там се къпах значи става, а детския е като чай...много е приятно в него Wink
Виж целия пост
# 9
Ние бяхме там миналата седмица. Категорично стаята трябва да е в реновираната част- там стаите са много добри и чистотата е на ниво. Хотелът разполага с топъл вътрешен басейн и водата е много приятна. Има ролба вътре за децата, има и плитък детски басейн + джакузи. В балнеологията аз пробвах само масажите, защото нищо друго не бе подходящо заради бремеността, но съм много доволна. Лобито е доста просторно, ресторантът работи през целия ден. Имаше доста деца в хотела- от съвсем малки до ....

Не мога да кажа нищо за пързалки но има и парк и доста поляни, така че смятам че ще намерите място за пързалка
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия