Изчезна ми една лентичка от екрана на монитора

  • 4 564
  • 34
Става въпрос за лентичката, където се пише адреса на даден сайт. Не съм сигурна, че го обяснявам правилно. Там, където, ако да речем искам да вляза тук, трябва да напиша- www.bg-mamma........
Това е, ако някой може да ми обясни как да си я върна, ще съм му много благодарна  bouquet!
Виж целия пост
# 1
Натисни F11  Thinking
Виж целия пост
# 2
Става въпрос за лентичката, където се пише адреса на даден сайт. Не съм сигурна, че го обяснявам правилно. Там, където, ако да речем искам да вляза тук, трябва да напиша- www.bg-mamma........
Това е, ако някой може да ми обясни как да си я върна, ще съм му много благодарна  bouquet!

Отиваш на "Изглед" от там натисни лента с инструменти и от там би трябвало да ти излезе друг прозорец от който трябва да дадеш отметка на "Адресна Лента"
Дано е това.
Виж целия пост
# 3
Не става

Отиваш на "Изглед" от там натисни лента с инструменти и от там би трябвало да ти излезе друг прозорец от който трябва да дадеш отметка на "Адресна Лента"
Дано е това.
Всичко ми е на английски и не разбрах къде точно да отида Embarassed.
Виж целия пост
# 4
View - Toolbars - Address Bar да има отметка.
Виж целия пост
# 5
Ивка 10, ако става въпрос за  Viev>toolbars>Address bar  там има отметка, но лентата пак я няма на екрана Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Ивка 10, ако става въпрос за  Viev>toolbars>Address bar  там има отметка, но лентата пак я няма на екрана Rolling Eyes
За това ставаше въпрос точно.
Пробвай да рестартираш рс.Ако не става, ще мислим пак. newsm78
Виж целия пост
# 7
Ивка 10, ако става въпрос за  Viev>toolbars>Address bar  там има отметка, но лентата пак я няма на екрана Rolling Eyes
За това ставаше въпрос точно.
Пробвай да рестартираш рс.Ако не става, ще мислим пак. newsm78
Рестартирах го, пак я нямя.............
Виж целия пост
# 8
Я си снимай екрана с "Print Screen"-a, явно говорим за различни неща  Confused
Виж целия пост
# 9
С Експлорера ли влизаш в Нета?
Виж целия пост
# 10
Internet Explorer 7
Виж целия пост
# 11
Я си снимай екрана с "Print Screen"-a, явно говорим за различни неща  Confused
Едва ли..
На една колежка и се беше случило и единственото решение преди Format, беше използването на друг браузър....
Пробвай да си ъпдейтнеш настоящият.  newsm78
Виж целия пост
# 12
Я пробвай да отидеш там където е трябвало да отиде лентичката и няма нищо за натискане /например на сивата лента зад надписа Help //онова дето е след File, Edit ...Tools и накрая Help///. Натисни десен бутон на мишката. Трябва да ти падне едно малко меню и на Navigation tolbar  /Addres bar трябва да има отметка. Ако и така не става пиши ми какво меню пада като отвориш менюто с десен бутон.
Виж целия пост
# 13
Ако си с Интернет Експлорер, дай десен бутон с мишката там където по принцип седи тази лентичка и виж наиситна дали в менюто, което ще ти се появи пише Address bar и ако да дали има отметка, т.е. тикче. Би трябвало да няма и ако му дадеш да се появи...това е еквивалентно но по-кратко за това, което ти написаха по-горе но все пак виж...
Виж целия пост
# 14
Я си снимай екрана с "Print Screen"-a, явно говорим за различни неща  Confused
Това хич не го разбрах Embarassed
С експлорер влизам, да.
Какво е това, тръгнах да го тегля....И какво означава да си ъпдейна браузъра? Извинете ме, ама съм абсолютен инвалид в тази област Embarassed
Естер, и това го правих вече, има отметка, но лентичката пак я няма
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия