Спешно ми трябва кенгуру!

  • 649
  • 9
Здравейте мами,

Търся хубаво кенгуру с твърд гръб и добра упора на главата, удобни презрамки и възможност за спане. Ще бъда много благодарна ако някой ми предложи такова. За сведение Стефан е 6,500 кг, 65 см.

Ще ви бъда благодарна и ако споделите от каква марка и модел сте най-доволни.
Виж целия пост
# 1
Аз купих такова на Чико,с твърд гръб и сенник дори.Струва около 90 лева, в интернет не го намерих,купих го от РУМ на Младост 2 на втория етаж има магазин в който го продават.Казва се Go Plus
Виж целия пост
# 2
Zdraveite,

Az imam sy6toto na Chicco Go Plus, no samo 2-3 puti sam go polzvala, ako projavjava6 interes 6te ti go prodam za 50 lv.4isto novo e, a ve4e ni e malko!
Kremena
Виж целия пост
# 3
Аз купих такова на Чико,с твърд гръб и сенник дори.Струва около 90 лева, в интернет не го намерих,купих го от РУМ на Младост 2 на втория етаж има магазин в който го продават.Казва се Go Plus
Същото ползвахме  PeaceМного бях доволна.Влади не искаше да се вози в количката и се размотавахме 4-5 месеца само с кенгуруто.устиска на напрежението  Hug
Виж целия пост
# 4
И аз мисля да си купя такова, но се притеснявам дали ще стане за нашия случай. Пише, че е до 8 кг, а сина ми беше 6,500 преди 2 седмици. Не знам дали още можем да ползваме приставката за сън.
Виж целия пост
# 5
ако спи в правото положение, ще можете, иначе приставката за главата ще му е късичка
Виж целия пост
# 6
Много ти благодаря, Клара! В такъв случай няма смисъл да купувам този модел.

Някой питал ли е ортопеда до колко месеца трябва да се носи в кенгуру с твърд гръб? И откога може да се носи с гръб към майката?
Виж целия пост
# 7
за твърд гръб - на мен до краями беше по-удобно с него, напред можеш да го обръщаш от 4 месец. До 8 кила е защото подле мн натоварва твоя кръст. аз моя до 7 и малко кила го носих, после мн ми натежа. и аз бях с го плюс.

Виж и кенгуруто на киуни. то е и за по-големи деца, носи се отстрани на кръста, има и легнало положение, но е 120 лв.
Виж целия пост
# 8
ако търсиш някое което не е с твърд гръб ( ама как го описах) от тези които детето гледа напред аз имам и мога да ти го дам че вече не ползваме
Виж целия пост
# 9
Благодаря ти, rut ! Много си мила, но ми трябва с твърд гръб.

Kremena Markova замислям се за твоето предложение. Прати ми твои координати на ЛС.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия