стискайте палци утре вадим сливиците

  • 2 231
  • 17
мили мами в понеделник на 30 окт ще вадим сливиците на моето момченце.много съм притеснена стискайте палци дано всичко мине добре.

една адски притеснена мама
Виж целия пост
# 1
Ще стискам палци разбира се! Не се шашкай сигурна съм, че всичко ще е ок!
Виж целия пост
# 2
 PeaceВсичко ще е ок,сигурна съм
Успех Hug
Виж целия пост
# 3
Стискам палци всичко да бъде наред Peace.
Тази година вадиха сливиците на 5 годишната ми племенница. Операцията стана бързо, с пълна упойка и след няколко часа се разхождаше по коридора на болницата, даже говори с мен по телефона малко по-късно...
Вече половин година след това, спря да боледува толкова често, колкото беше преди ooooh!, едно след друго.
Всичко ще мине добре Peace!
Виж целия пост
# 4
Успех и бързо възстановяване  Praynig
Виж целия пост
# 5
Кои сливици вадите днес?
Третата или останалите 2?

...май няма как да ми отговориш, но и при двете манипулации всичко свършва бързо.
Кураж  Peace
Виж целия пост
# 6
Стискаме палци  Praynig
И ние сме планирали на 15.11 да махнат третата сливица на голямата ми дъщеря и ми е едно притеснено. Да кажеш после как е минало.
Виж целия пост
# 7
Всичко ще бъде наред не се притеснявай.И на моят син преди две години я извадиха с пълна упойка и само след два часа искаше и да яде и да припка из коридора. Успех .   newsm68 newsm44
Виж целия пост
# 8
ВСИЧКО МИНА ДОБРЕ.БЕШЕ МАЛКО ТРУДНО ИЗЛИЗАНЕТО ОТ УПОЙКАТА ЗАЩОТО ГО БОЛЕШЕ И МУ СЕ ПОВРЪЩАШЕ НО СЕ СЪВЗЕ БЪРЗО И СЕГА ЯДЕ СУПИЧКИ И ПИЕ СОКЧЕТА.ЧУВСТВА СЕ ДОБРЕ И СИ ИГРАЕ.ИЗВАДИХМЕ И ТРИТЕ СЛИВИЦИ.
Виж целия пост
# 9
Браво  Peace
Виж целия пост
# 10
Браво. Радвам се че всичко е минало благополучно ,
Виж целия пост
# 11
Чак днес видях темата...Браво на юнака!
Виж целия пост
# 12
стискам палци! вярвам, че всичко е минало добре. бързо възстановяване  Hug
Виж целия пост
# 13
браво на юнака Hug
Виж целия пост
# 14
           Браво на геройчето. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия