Какъв пасатор ползвате за детската храна?

  • 2 554
  • 24
Аз ползвам пасатор за пюрететата на Бисерчо Broun 800 WT и съм много доволна. Вие какъв позвате. Аз му пасирам с него картоф, морков, банан и става ситен като кашичка и той ги гълта с удоволствие. Wink
Виж целия пост
# 1
Ползвам на Moulinex - доволна съм
Виж целия пост
# 2
Браун 600 вата с блендер.Чудесна работа ми върши.
Виж целия пост
# 3
Елит - миксер и пасатор. Върши екстра работа.
Виж целия пост
# 4
Ползвам Браун то4но модел незнам, но съм много доволна.
Виж целия пост
# 5
Моят е taurus, пише, че е испански, направен в Е.С., каквото и да значи...Върши ми работа.
Виж целия пост
# 6
И аз гласувам за Браун! Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Ами не ползвам пасатор, само блендер или миксер-чаша и двете са от робота на Мулинекс.
Виж целия пост
# 8
Аз преди няколко дни си взех миксер-пасатора на Чико.Е страшен е-не само че миксира и пасира,но и вари и затопля и размразява....супер е...
Виж целия пост
# 9
Цитат на: SAYONARA
Аз преди няколко дни си взех миксер-пасатора на Чико.Е страшен е-не само че миксира и пасира,но и вари и затопля и размразява....супер е...

Ааа, това е супер. Ако готвеше сам, щях да зарежа моя блендер на Мулинекс. Ако не е тайна за колко го купи?
Виж целия пост
# 10
Kenwood миксер с пасатор. Върши страхотна работа.
Виж целия пост
# 11
и ние сме с браун и съм много доволна
Виж целия пост
# 12
Ами аз нямах и взех уж за малко от майка ми Елит. Сега още го ползвам, но съм хвърлила око на един Браун и аз. Ама като знам, че след 1-2 месеца няма да ми трябва особено и се чудя...
Виж целия пост
# 13
Цитат на: SZA
Ами аз нямах и взех уж за малко от майка ми Елит. Сега още го ползвам, но съм хвърлила око на един Браун и аз. Ама като знам, че след 1-2 месеца няма да ми трябва особено и се чудя...

Тъй е, аз засега пасирам киселото мляко с бисквитите преди лягане, а по-нататък като минем на постно ядене за вечеря...ще си го имам, май, пасатора...
Виж целия пост
# 14
Цитат на: Duci
Цитат на: SAYONARA
Аз преди няколко дни си взех миксер-пасатора на Чико.Е страшен е-не само че миксира и пасира,но и вари и затопля и размразява....супер е...

Ааа, това е супер. Ако готвеше сам, щях да зарежа моя блендер на Мулинекс. Ако не е тайна за колко го купи?

156 лв. точно....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия