Златна есен, подари ни бебенцата тъй желани и любими! 30.10 - 05.11

  • 9 537
  • 365
Добро утро, момичета! Пускам новата седмична тема от името на Мия; благодарете на нея за страхотното заглавие; дано е успешна и щастлива седмица с много положителни емоции и тестчета, разбира се Wink. Кафенцето пак е от мен и първото е за Мия за страхотната темичка:

Добре дошли и на новите момичета и дано не се задържите дълго при нас  Hug
Виж целия пост
# 1
Добро утро!!!
Есента дойде с пълна сила, но студеното време не ни плаши....нали така!??? Naughty Simple Smileплан да гоним. Simple Smile Simple Smile
Нека навън да е студено но в нас да има НЕЩО, което да ни топли.
Успешен и ползотворен ден ви желая Hug Hug
Виж целия пост
# 2
Добро утро и от мен!

Искам в този ранен час да пожелая много щастие и късмет на всички вас! Нека новата седмична тема бъде изпълнена само с  EFP много любов luvbed и усмивки newsm76
Виж целия пост
# 3
Здравейте мацки,
Много хубаво заглавие - дано да е за късмет на много от вас  Hug
Е, аз от много шашкане и нерви, и този месец нищо не е станало  - в събота късно вечерта ми дойде лелката newsm45, а така ми се искаше да имам лятно бебе Weary. Синът ми е роден април месец и ми се искаше и другото ми детенце да е пролетно или лятно (знам, че това са пълни глупости, но просто тайничко си мечтаех и се надявах да се получи). Май този месец ще гоня последния влак.
Но нищо, здраве да е  Hug, когато се получи тогава и дай боже да е по-скоро  newsm17
Лек и усмихнат ден на всички пожелавам  newsm51 newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 4
Добро утро, момичета!
Студа наистина дойде с пълна сила! А аз събота и неделя не можах да си подам носа от вкъщи навън, защото имах да уча, а съответно и чистя вкъщи  Sad
При мен лелката вече си отиде и започваме с пълна сила, новия месец  hahaha
Честито на новите бременлийки, на които не съм успяла да честитя!
Добре дошли на новите момичета, и бързо марш към отчетни!
Хайде, стискам палци на всички, които имат нужда и ви пожелавам приятна седмица!
Виж целия пост
# 5
Добро утро! Аз се присламчих към вас в края на миналата темичка wavey
Goldie, мерси за кафенцето, но ще се възползвам утре, че при мен е 10:30 вечерта в неделя.

Успешен ден на всички  Grinning, а аз отивам да си лягам, че много работа имам тази седмица. Така де, за юлско бебе се работи при нас Embarassed
Виж целия пост
# 6
Здравейте ,прекрасни съфорумки!Нека ,преди всичко,тази седмица бъде по-усмихната и по-позитивна!Напук на студеното време и мрачните облаци,любовта ни към любимия човек ни издигне над делничните проблеми и ни дари с неподправено щастие!   loveuuu Two Hearts Two Hearts
Виж целия пост
# 7
Добро утро момичета!
Успешна нова седмица и много положителни тистчета ви желая Jujka ама не се отчаивай все още може да е лятно бебчето. На новите момичета желая моя късмет само два месеца се задържах тук макар че сега не ми се тръгва защото ми е много приятно тук.  bouquet Hug
Виж целия пост
# 8
h.kirova, ама моля те, навъртай се около нас да ни пускаш вирусчета, а аз специално за теб ще черпя и сок или чайче  Hug
Juturna и Дуци, още веднъж добре дошли и скоро да се прехвърлите в Отчетни
Jujka, не се натъжавай, ще действаме заедно за лъвчета  Heart Eyes
На всички останали момичета пожелавам топло настроение, за да се противопоставим на студа навън; аз продължавам да творя и днес, така че ще хвърлям по едно око и при малко свободно време ще се включвам
Мия, миличка, надавям се нямаш нищо против, че пуснах темата от твое име, заглавието ми хареса страшно много, а и ти си ни на късмет, така че дано се похвалят доста момичета тази седмица  Heart Eyes Hug
Ето и списъка, копнат от старата тема и вече трябва да измислим друг вариант, че става дълъг /дай Боже и още по-дълъг да става/ и натоварва постингите:
1. Мони 81
2. Pofitka
3. TESA
4. Krislubo
5. Happywoman 
6. Bosilek
7. Еличко
8. Luminosa
9. Jutoo
10. nora_sokolova
11. Teamea
12. Xai
13.Шушу
14. Зеленоочка
15. Хелена Пеева
16. Светли
17. Netia
18.Blues
19.Chela 84
20. Passion
21. Ted
22. Paloma
23. Brambar
24.Сиси /сестрата на гаджето на Ani2/
25. DjuDjo
26. Reneta M
27. Viku6a
28. H.kirova
29. Bima
30. Уolowa
31. колежката на Rojbo
32. vapros
33. Приятелката на Мегита
Виж целия пост
# 9
Здравейте, момичета!
Нещо не успях да си засека овуто този месец  Sick, дори и с помощта на тестове. А и нищо не усетих, а по принцип си я усещам. Затова предполагам, че нищо не се е случило.  Thinking
Но на всички останали пожелавам ползотворна и пълна с приятни изненади седмичка!  Hug
Виж целия пост
# 10
1. Мони 81
2. Pofitka
3. TESA
4. Krislubo
5. Happywoman 
6. Bosilek
7. Еличко
8. Luminosa
9. nora_sokolova
10. Teamea
11. Xai
12.Шушу
13. Зеленоочка
14. Хелена Пеева
15. Светли
16. Netia
17.Blues
18.Chela 84
19. Passion
20. Ted
21. Paloma
22. Brambar
23.Сиси /сестрата на гаджето на Ani2/
24. DjuDjo
25. Reneta M
26. Viku6a
27. H.kirova
28. Bima
29. Уolowa
30. колежката на Rojbo
31. vapros
32. Приятелката на Мегита
33. Arksi
 1000 - 33 = 967

Добро утро и от мен    Grinning записвам се към нечакащите в края на седмицата  Simple Smile
arksi, честито   bouquet
Рожбо, не разбрах за тестът , да те включваме ли в списъка на бременилките?  Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Добро утро на всички... Hug
Честита ни нова тема Flutter

herelina ,мнооогооо добре звучи Peace въпроса ти към мен Crazy но уви,този месец не мога да се излекувам и за пусто почнах да пия антибеотик,който не вярвам да се отрази добре на бебеправенето и забременяването Tired
Така,чеее другият месец ми запази местенце в класацията Party Flutter Praynig

Пожелавам Ви,от сърце,много положителни резултати Peace
Виж целия пост
# 12
Добро утро момичета Hug
Честита ви нова седмичка дано е на късмет ама като гледам обединението което са я пуснали /Goldie i Mia_28/ определено ще е така Mr. Green  bouquet
благодаря за кафенцето определено имах нужда от него че сам многооооо smile3507

честито на новите мами  най-леката бременност ви желая с много хубави емоции  bouquet
и да ни навестявате че да ни праскате малко вирусчета Mr. Green

за сега това е от мен момичета много усмивки ви желая в мрачния есенен ден newsm47 newsm51
Виж целия пост
# 13
Добро утро и от мен!
Аз две седмици се поизгубих, но това не означва , че не съм ви чела и не съм в течение на нещата. Просто бях доста заета със служебни дела , а и нямаше нещо интересно. Но тази седмица не е така...Не чакам на 04.11 Стискайте ми палци и аз на вас newsm10 Кои ще чакат с мен тази седмица за EFP ??? Хайде лек и спокоен ден на всички  Hug
Виж целия пост
# 14
Добро утро и от мен момичета!  bouquet  bouquet

Много хубава, макар и студена, седмица на всички! Много приятни емоции и събития  Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия