Доколко симетрични са лицата ни

  • 3 682
  • 17
Знаете,че двете половини на тялото не са напълно симетрични.Да обърнем внимание на лицата си-доколко са разликите в двете половини на носа,устните,скулите ,очите,веждите...на всяка от нас?Виждат ли се от пръв поглед или трябва да се влегаш,за да ги забележиш?След малко ще се включа и аз Simple Smile
Виж целия пост
# 1
при мен има разлика във веждите,но друго не забелязвам newsm78
Виж целия пост
# 2
Външната част на дясната ми ноздра е една идея по-изрязана.
Дясната скула ми е по-очертана.
Когато се усмихна,лявата бразда между устната и дузата е по-голяма.

Хайде,престрашете се,това са минимални разлики,които обикновено забелязваме самите ние.Ето,например моят мъж ми е гледал достатъчно много лицето,но не открива никакви разлики.
Виж целия пост
# 3
Външната част на дясната ми ноздра е една идея по-изрязана.

И при мен   Blush

Между другото, харесвам си и двете половини на лицето, всяка си има своя чар  Joy
Виж целия пост
# 4
Цялата ми дясна половина е по-развита, включително и лицето - по-широко е.
Виж целия пост
# 5
двете ми уши са различни, лявото стърчи повече Embarassed, едното ми око е по-кръгло, а другото по-"дръпнато". Веждите ми саразлични, имам тръпчинки само от едната страна. Пръстите на дясната ми ръка са по-дебели. Сигурно ви изглеждам като изрод, но аз отдавна си знам тези кусури и хич не ме притесняват, нито са толкова видими Wink
Виж целия пост
# 6
Веждите ми за различни що се отнася до разтежа на космите, някак си и формата йм е различна и затова трудно ги оформям така, че да си приличат.
Едната извивка на устните ми е малко по-различна и се забелязва като слагам молив, Затова и не слагам Embarassed
Виж целия пост
# 7
 Абе,на пръв поглед уж и двете ми половини са симетрични Laughing,обаче като се погледна в профил,и особено едната половина- Sickсякаш не съм аз Mr. Green
Виж целия пост
# 8
при мен има разлика във веждите,но друго не забелязвам newsm78
и аз така Peace
Виж целия пост
# 9
Остави се... чак на 25 години като си гледах снимките от сватбата видях, че носът ми леееекичко върви на една страха... Патешка история.
Иначе - разбира се, не ми е симетрично лицето, то няма човек с такова. Еиният ми клепач е по-тежък, от което окото изглежда малко по-малко, но не мисля, че е фрапиращо.
Виж целия пост
# 10
и аз съм разкривена Confused веждите са ми различни, миглите и те...май скулите и челюстта също  Sick 
ама много важно...който не ме харесва от ляво, да ме погледне от дясно Joy
Виж целия пост
# 11
Веждите ми за различни що се отнася до разтежа на космите, някак си и формата йм е различна и затова трудно ги оформям така, че да си приличат.
Едната извивка на устните ми е малко по-различна и се забелязва като слагам молив.

 Peace Все едно аз съм го писала.
Имам трапчинка на едната буза (което не е кой знае, каква разлика).

Виж целия пост
# 12
Едната извивка на устните ми е малко по-различна...

И това също.

А харесвате ли си едната половина на лицето повече от другата?Имах позната,която държеше да я снимат само от лявата страна,дясната не си харесваше(аз не виждах разликата).На мен ми е все едно,харесвам си ги и двете и нямам предпочитания.
Виж целия пост
# 13
Веждите ми за различни що се отнася до разтежа на космите, някак си и формата йм е различна и затова трудно ги оформям така, че да си приличат.
Едната извивка на устните ми е малко по-различна и се забелязва като слагам молив, Затова и не слагам Embarassed
Peace Освен това единият ми клепач е по-затворен от другия и много ме дразни.Явно обаче само аз си ги виждам тези неща.А моя мъж едното му ухо стърчи повече от другото ухо.Като се снима за документи си личи много,защото на снимката излиза с едно ухо. hahaha
Виж целия пост
# 14
На мен едното  ми око е маааалко по-надолу от линията на другото, но трябва да се вгледаш, за да забележиш, но не мога да се равнявам с http://www.newprophecy.net/Shannen_Doherty_5.jpg или http://www.uwe.peterson.claranet.de/private/moviefaces/actress/d … hannendoherty.jpg

 Twisted Evil  Joy hahaha


Все пак не съм такъв ранг звезда  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия