едно въпросче

  • 604
  • 8
Здравейте на всички.Искам да ви попитам какви противозачатъчни пиете и от кой ден на цикъла започвате да ги пиете.
Виж целия пост
# 1
  Най-добре е да ти ги изпише гинеколог Peace
Виж целия пост
# 2
  Най-добре е да ти ги изпише гинеколог Peace

пък най-добре да не пиеш
Виж целия пост
# 3
Противозачатъчни се приемат от първият ден на цикъла и е хубаво да ти ги изпише лекар.Попитай и за друга алтернативи освен хапчета.Например лепенки.Употребата им е много лесна и има по малък шанс да забравиш да си я залепиш.Лепенката се сменя всяка седмица.3 седмици си с лепенка-1 почиваш.Схемата е като при хапчетата.
Виж целия пост
# 4
Аз преди пиех Ясмин на Шеринг.
Не качваш килограми,влияеше ми благоприятно на цикъла,никакви болки в корема,по-слабо течение.
Приемат се от първият ден на цикъла,когато свърши опаковката ти идва на третият ден,на седмият без хап си започваш нова опаковка независимо дали още ти тече.
Виж целия пост
# 5
Преди пиех Жанин, но след като лекаря ми направи разни изследвния и преглед. Започваш ги от първия ден на менструацията, пиеш 21 дена и 7 дни почивка. През тези 7 дни ти идва.  На мен не ми се е случвало да забравя хапче и аз бях доволна от този контрацептив.
Виж целия пост
# 6
повечето се пият от първия ден на цикъла

пила съм цилест и ясмин

ясминът е хубав, имам само 1 забележка лично за мен (нещата все пак са доста индивидуални)

най-добре е лекар да ти предпише хапчета защото много зависи от това на колко години си, родила/не, пушиш ли итн. май ясмин не се препоръчва на жени над 35 пушачки, но може и да бъркам  Thinking бе отиди на консултация при лекар най-добре
Виж целия пост
# 7
Противозачатъчни се приемат от първият ден на цикъла и е хубаво да ти ги изпише лекар.Попитай и за друга алтернативи освен хапчета.Например лепенки.Употребата им е много лесна и има по малък шанс да забравиш да си я залепиш.Лепенката се сменя всяка седмица.3 седмици си с лепенка-1 почиваш.Схемата е като при хапчетата.
Какви са тези лепенки?много ме заинтригува newsm78
Виж целия пост
# 8
Противозачатъчни се приемат от първият ден на цикъла и е хубаво да ти ги изпише лекар.Попитай и за друга алтернативи освен хапчета.Например лепенки.Употребата им е много лесна и има по малък шанс да забравиш да си я залепиш.Лепенката се сменя всяка седмица.3 седмици си с лепенка-1 почиваш.Схемата е като при хапчетата.
Какви са тези лепенки?много ме заинтригува newsm78

Лепенките се казват ЕВРА....моя приятелка ги ползва и е много доволна!!!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия