Курс по гримиране - къде?

  • 1 274
  • 9
Здравейте,
кажете ми къде организират курсове по гримиране?
Много бих искала да посетя такъв и да се науча да се гримирам по-добре, а и на разни хитринки?
Много искам да се гримирам с така наречения "опушен ефект", ама нещо все не ми се получава и ставам като "пребита"  #Crazy #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 1
здравей, аз преди около 2 години посещавах такъв курс при Лора Николаева, беше един месец, някъде към 200 лева,накрая ако си добър даже и работа ти предлагаше, но аз нямах такива намерения,направих го заради себе си.Доволна съм, но не знам дали още води курсове, тогава помня, че обявата я отрих във вестник...
За протокола, тогава Лора гримирише за Анна и Beauty, не беше някоя измислена Joy
дано да съм ти била полезна.... Wink
Виж целия пост
# 2
здравей, аз преди около 2 години посещавах такъв курс при Лора Николаева, беше един месец, някъде към 200 лева,накрая ако си добър даже и работа ти предлагаше, но аз нямах такива намерения,направих го заради себе си.Доволна съм, но не знам дали още води курсове, тогава помня, че обявата я отрих във вестник...
За протокола, тогава Лора гримирише за Анна и Beauty, не беше някоя измислена Joy
дано да съм ти била полезна.... Wink
Здравей,пазиш ли някакви нейни телефони или имаш ли идея къде става записването?мерси.и мен ме интересува курс по грим.
Виж целия пост
# 3
В Младост има един търговски център,зад 43-и блок,има такова студио и мисля, че четох и за курсове.Ако някоя мама живее наблизо, може да се включи и с телефон.
Виж целия пост
# 4
За съжаление съм много далеч от Младост.
Казаха ми, че в някакъв новопостроен блок до пазара Иван Вазов, което ми е по-близко имало такива курсове, но вчера обикалях, обикалях и никъде не видях нито фризьорски салон, където би могло да има такив курсове, нито някакво помещение навеждащо на мисълта за такива курсове  Cry
Ще продължавам издирването де  Sunglasses
Виж целия пост
# 5
Относно курс за гримиране мога да ти препоръчам салон  TINO hair&make up, намира на ул. Средна гора 49, до Mall of Sofia, там провеждат професионални курсове за гримьори и такива в които да се научиш сам да се гримираш.
Ето координати  www.tinohair.com, gsm 0898 585857 Tino
Виж целия пост
# 6
А някой от Пловдив да знае за такива курсове дали има и тука/Пловдив/? Може и да не са професионални. Дайте малко инфо по въпроса
Виж целия пост
# 7
 Лора е наистина добра и има много връзки в бранШа , макар както изглежда да нямаШ талант и желание за тази професия Ще те нау4и да се гримираШ добре и няма да прили4аШ на фолк певица съсъ сигурност . Иди при нея  Peace
Виж целия пост
# 8
Сори,че ползвам темата  Embarassed ,ама къде във Варна такова чудо?
Виж целия пост
# 9
Във Варна аз имам една приятелка -гримйорка(тя е и козмети4ка) - страаа6на е!! Работехме заедно в МСАТ и ме е правила стотици пъти, сега е в Телевизия Варна, също прави на "Динамит" - на Ди джей Дамян сцени4ните гримове и костюми. Тя е завър6ила професионално у4или6те някога, лятото знам 4е има6е 2 у4ени4ки- съботите и неделите само.  Дипломи и сертификати едва ли раздава,  но може да ти даде основни познания, а и защо не занаята...то после от теб си зависи. Даже и аз съм се замисляла...толкова време изкарвам с нея....да взема да понау4а нещо-по-професионално:))))))) АКо те интересува-пи6и на ли4ни, ще ти дам телефон или номера и на кю-то.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия