За новите червила на Loreal

  • 1 353
  • 14
Момичета, предполагам, че сте забелязали новата реклама на червила на Лореал, дето върви по телевизията. Те са три цвята, според мен страхотни. Ама проблемът им е, че не запомних цветовете. Някой може ли да ме подсети, че съм решила да ги търся.
Виж целия пост
# 1
Ако става дума за тези, които ги рекламира Ева Лонгория мога да кажа, че са 6 или 8 цвята, а не 3.
- (карамел, №704)

- Aishwarya Rai: Star Secret Beige Nuance 708

- Claudia Schiffer: Star Secret Bronze Nuance 709

- Andie MacDowell: Star Secret Carmine Nuance 703

- Eva Longoria: Star Secret Toffee Nuance 704

- Laetitia Casta: Star Secret Champagne Nuance 706

- Natalie Imbruglia: Star Secret Ruby Nuance 702
Виж целия пост
# 2
  Аз имам първото-номер 708,много съм доволна Peace
Виж целия пост
# 3
И аз съм им хвърлила око на тези червила,колко струваха Thinking
Виж целия пост
# 4
И аз съм им хвърлила око на тези червила,колко струваха Thinking

Наистина са хубави червилата,мисля,че около 12 лв. бяха newsm78
Виж целия пост
# 5
Моето е номер 708.  Peace
Виж целия пост
# 6
А да ви питам, по-скоро мазни или по-скоро сухи са тези червила? Примерно на Мейбълин са ми много воднести!
Виж целия пост
# 7
И аз съм се наточила на тези червила  Grinning Мисля да пробвам това, което рекламира Ева Лонгория, защото съм тъмна, като нея и предполагам, че ще ми отива най-много. Но ще чакам първа заплата другият месец, че с тези майчински сега, 12лв за червило ми е съвестно да давам  Tired
Виж целия пост
# 8
А да ви питам, по-скоро мазни или по-скоро сухи са тези червила? Примерно на Мейбълин са ми много воднести!

Трудно ми е да го определя-не е мазно,не се разлива по устните,много добре се разнася дори,не е и  сухо newsm78
Виж целия пост
# 9

Трудно ми е да го определя-не е мазно,не се разлива по устните,много добре се разнася дори,не е и  сухо newsm78

Благодаря   bouquet   Ще взема да ги пробвам!
Виж целия пост
# 10
Не са нови тези червила, а рекламата им, имам от половин година такова!
Цената е 15 и нещо, не 12 лв. (освен ако са ги намалили покрай рекламата)
Консистенция и аромат - като останалите на Лореал, само гилзата и цветовете са различни.
Виж целия пост
# 11
Не са нови тези червила, а рекламата им, имам от половин година такова!
Цената е 15 и нещо, не 12 лв. (освен ако са ги намалили покрай рекламата)
Консистенция и аромат - като останалите на Лореал, само гилзата и цветовете са различни.

 Карен,аз си го купих от тук за 12.40лв. Peace
Виж целия пост
# 12
Ако някой, който е ползвал червилото на Л`Ореал, за което се говори в темата, може да го сравни с червило на Караджа, моля - нека каже кое стои по-приятно като консистенция /нито много сухо, нито много мазно и лъскаво/ и е по-издържливо.
Вчера си набелязах един цвят на Караджа, а сега Л`Ореалско-то много ме изкушава Embarassed Flutter
Виж целия пост
# 13
Karimma , имам и от 2-те марки червила - Караджата определено е по-сухо и без блясък. Лореал не е  мазно, нормално е, трайно, за зимата идеално. МИсля, че на тази серия повечето нюанси бяха перлени.
Най-добре виж тестерите и прецени коя марка ти допада.
Виж целия пост
# 14
Благодаря ти, Карен. Не харесвам сухите червила - ще пробвам това на Л`Ореал и ще се опитам да сравня. Това на Караджа не ми изглеждаше сухо, но все пак го тествах само на китката си /нямам смелостта да сложа от тестер върху устните си Embarassed/.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия