Егати Експресбанката!

  • 669
  • 5
Резервираме хотел за Нова година и трябва да внесем капаро по сметката на хотела, която е в Експресбанк. Мъжът ми отива в петък в бургаския клон, за да внесе парите и касиерката му съобщава, че дължи 5 лева такса за това, че внася пари Rolling Eyes Както и да е, той започва да попълва съответните документи, но когато касиерката вижда, че сметката е на юридическо лице, му поднася следващият сюрприз: "Не можете да внесете пари на ръка по фирмена сметка! Може само от сметка в сметка" Shocked
След което на мъжа ми му писнало и отишъл в друга банка, където, разбира се, се оказало, че няма абсолютно никакъв проблем да внесе на ръка пари по същата сметка. При това, макар че ставало въпрос за междубанков превод, го таксували само лев и нещо. Само дето сега преводът ще се бави няколко дни, а хотелът беше поставил срок да платим до утре Confused

Нямаше да пусна тази тема, защото си мислех, че целият проблем е заради една некадърна касиерка в бургаския клон на Експресбанк, но познайте... Днес нашите приятели от София, с които ще бъдем на Нова година отиват в един от клоновете на банката в София да внесат своето капаро и... същата работа! Twisted Evil
"Не можете да внесете пари на ръка по фирмена сметка!" Що за малоумие?!

Между другото сега си спомням, че преди време бях ходила да внасям пари по дарителска сметка за едно дете в същата тази банка и ми бяха искали такса за това! #2gunfire
Виж целия пост
# 1
Вярно е, тази банка е с особени правила.Не дават да се внасят пари на ръка освен ако нямаш сметка в нея.И отказват такива вноски не само по фирмени сметки .Можеш да преведеш пари само ако имаш сметка в самата Експресбанк.
Виж целия пост
# 2
Ми политика на банката.....к'во да ги прайш всяка си има номер Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Само дето сега преводът ще се бави няколко дни, а хотелът беше поставил срок да платим до утре Confused


Няма  няколко дни . Преводите пристигат най- късно на следващия ден в 11.00 ч. - зависи ако е пуснат до към 10 часа - може и същия ден. Има и спешни преводи РИНГС - те са в рамките на 2 часа.
Виж целия пост
# 4
тва е най-смотаната банка!
Виж целия пост
# 5
Да и във Варна е така. Като чуя за Експресбанк бягам надалеч.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия