Мога ли да променя датата на поставяне на ваксината?

  • 747
  • 6
Мами, на 12 октомври поставихме втори прием на полиемиелитната ваксина и дифтерия, тетанос и коклюш, два дена по - късно всички бяхме болни и успяхме да заразим и малката. Лекувахме я първоначално за вирусна инфекция, но се влоши и включиха антибиотик. Вече е добре, но лекарката каза да пие до утре лекарствата. На 16 ноември е третия прием на двете ваксини, но се притеснявам дали ще може имуната и система да издържи толкова скоро това натоварване на организма. Лекарката ми каза че няма страшно, ако се забавим изпускаме срока и се забавят всички ваксини, но мен това не ме интересува. Вие какво ще ме посъветвате?
Виж целия пост
# 1
нашата педиатърка бие ваксини на сина ми само когато е здрав
дори лека настинка да има, връща деца
Виж целия пост
# 2
И аз мисля че не е проблем голям какво като се изместят малко ваксините ?Постъпи така както си го чувстваш самата ти.
Виж целия пост
# 3
Отлагали сме ваксини, не е никакъв проблем!
Виж целия пост
# 4
След по-сериозно боледуване е редно да се изчака поне месец детето да е здраво!
Виж целия пост
# 5
на сина ми бяха отлагани с години ,едва от по-миналата година започнаха да му ги  слагат.Така че няма никакъв проблем стига детенцето да е здраво
Виж целия пост
# 6
Да може. Ние сме на индивидуален план, защото е недоносен и започнахме на 6-месечна възраст. Сега в началото на октомври трябваше да му бият последната ДТ, но беше хремясал и още не сме му я сложили. Неонатоложката, която наблюдава Пепи каза, че трябва да му се бие 1 седмица след като е оздравял.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия