Конюктивит

  • 483
  • 6
Здравейте преди малко прибрах дъщеря си от яслата и там леличките ми казаха че днес е имало момиченце с конюктивит. Доколкото знам това е заразно  кажете мога ли по някакъв начин да я предпазя, до колко дена ще го лепне ако е заразена. Пробвах с търсачката но тя в момента не работи - дайте ми някаква информация за конюктивита  Praynig
Виж целия пост
# 1
Не може да я предпазиш,освен ако не я пускаш да ходи на ясла.Може би до няколко дена ще си проличи.Не се притеснявай-има доста добри капки за очи,с които за два-три дни се овладява конюктивита.
Виж целия пост
# 2
Дам май е заразно, моят син от петък го прибрах с кашлица и днес остана в къщи, а като посетихме педиатъра се оказа , че има и конюктивит Shocked и сега е с пълна програма. Ще следя темата с интерес , защото незнам какви са признаците за конюктивита . newsm78 На нас лекарката го установи аз в къщи нищо не съм забелязала т.е. да трие често очи да са зачервени отвътре/само това знам/. А Борис си триеше там очите от срам и тя веднага "Я да ти видя очите ... а има и конюктивит" Shocked Изумих се чак. Ако някой знае повече подробности за симптомите ще се радвам да проясни мъглявината, която ме е обзела по темата. Ще потърся и аз също нещо по-въпроса.  Peace
Виж целия пост
# 3
Много е заразен конюнктивита и сигурно ще прихванете. Няма страшно, не се притеснявай. моите най-редовно правят конюнктивит. Капем Офталмосептонекс и за 2-3 дена минава. То минава още от първото капане, но трябва да се продължи с терапията, за да не повтори.

Конюнктивита при нас започва със зачервяване на очите, после започват да сълзят и да сървят - непрекъснато ги търкат. И ако нищо не съм предприела започват да излизат жълтеникави гъсти секрети, но до тогава аз обикновено вече съм го спряла. Това със секретите беше докато бяха бебета.

Спокойно, това е нещо като хрема на очите  Laughing
Виж целия пост
# 4
Благодаря Ал   bouquet, а дали Тобрекс са толкова добри като Офталмосептонекса ?!
Виж целия пост
# 5
тобрекс са по-добри  Peace
Виж целия пост
# 6
тобрекс са по-добри  Peace
Благодаря   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия