Стикерите с Ледена епоха

  • 2 305
  • 27
Момичета, много моля Ви да ми помогните. Става въпрос за стикерите в кроасаните с шоколад  Чипи као  Моята дъщеря се е поболяла по тия стикери. Вече има и албумче, залепила е тези които има и по сто пъти на ден го разглежда.
За съжаление не ми е по възможностите да закупя 67 бр кроасана. На всичкото отгоре тя не ги яде. Взема си картинката и ме оставя аз да ям кроасана.
Така че имам много голяма молба към тези, които са си купували такива кроасани и имат повтарящи се стикери. Много Ви моля да ни ги подарите.  Praynig
Знам че е много нахално от моя страна Embarassed Embarassed Embarassed, но така ще зарадвате детенцето ми и ще ме спасите от яденето на кроасаните. Mr. Green
Благодаря предварително на всички, които откликнат.  bouquet Hug
Виж целия пост
# 1
ние ги сабираме ако има повтарящи щтетиги сабера Hug
Виж целия пост
# 2
ние ги сабираме ако има повтарящи щтетиги сабера Hug
Ще съм ти страшно благодарна.  bouquet
Виж целия пост
# 3
Ние също ги събираме.Напиши адресче на които да ти ги пращам.Пиши в лични ако искаш.
Виж целия пост
# 4
Tanq Stoqnova-tadela, мама М, момичета писах и на двете ви на лични.
Виж целия пост
# 5
И аз се включвам-ако се повтарят ще ти ги дам, защото и ние събираме, а досега дублаж няма.
Виж целия пост
# 6
И ние събираме стикери Wink
Дублират се за сега 1 и 55. Моля който иска да свирка за размяна! Ще съм благодарна  bouquet
Виж целия пост
# 7
Ние за сега нямаме повтарящи се, но ако излезе веднага го обявявам за размяна.  bouquet
Виж целия пост
# 8
о аз по същата причина изядох доста кроасани
Виж целия пост
# 9
о аз по същата причина изядох доста кроасани
Другарче по съдба значи. Hug
Поне да ми харесваха. Cry Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Моя син ги лепи една върху друга в албума, ще пробвам да ти отлепя някоя, ако въобще стане. Ако има повтарящи се от тук нататък, ще ти пиша.
Виж целия пост
# 11
И ние събираме стикери Wink
Дублират се за сега 1 и 55. Моля който иска да свирка за размяна! Ще съм благодарна  bouquet
До преди малко нямахме, ама вече имаме Mr. Green две повтарящи се 18 и 34, ако ги нямате казвай как ще ги трампиме
Виж целия пост
# 12
Ако има и други маниаци на тема стикери да кажа, че номер 18 е свободен. Който го няма да казва. Приемам трампа или може и да го подаря ако има желаещи.
Виж целия пост
# 13
Момичета откъде си взехте албумчетата?
Виж целия пост
# 14
Нашето ни го подариха децата на кръстниците ни.
Те казаха, че ги имало в по-големите магазини, където продават кроасаните, но трябва да питаш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия