Още една тема за КУС-КУС

  • 5 213
  • 7
Имам една опаковка кус-кус Divella (не знам къде е произведен). В форума успях да намеря рецепти за кус-кус само за салати.
Мъжа ми казва, че едно време майка му го е правила с мляко но как и с какво мляко не знае а очаква аз да знам! Та някой знае ли как се прави сладък кус-кус с мляко?
Виж целия пост
# 1
Предполагам има предвид с прясно мляко, като мляко с ориз newsm78
Виж целия пост
# 2
http://www.azgotvia.com/content/index.php?option=com_garyscookbo … detail&id=709

Заповядай и точна рецепта  bouquet
Виж целия пост
# 3
хм,аз съм правила така кус-кус и звездички,но определено е по-лесно първо да се посвари кус-куса,и после да се добави мляко и захар,иначе много бавно ми се сварява,а и може да изкипи....но по принцип така го дават в рецептите-направо в млякото newsm78
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви!
Виж целия пост
# 5
като малка обожавах кус-кус и сега като се замисля още не съм правила на моите хлапета и веднага ще се заема с това   chef Благодарско на maatete че ми подсети Peace
Виж целия пост
# 6
У дома обожаваме кук-кус  особено сина ми и много често го хапва ме на закуска .
maatete имам и две рецепти за салата с риба и кус-кус ако проявяваш интерес утре ще ти ги пусна .
Виж целия пост
# 7
Аз обожавам кус-кус с прясно мляко и захар  Heart Eyes За сега дъщеря ми го яде все още със сирене.Иначе за себе си първо сварявам кус-куса, после добавям млякото, предварително подсладено  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия