как да защитим косата

  • 817
  • 2
Момичета,кажете как предпазвате косата си ст сешоара,пресата,машата.....Сигурно има някакъв продукт който да защитава косата от топлината.Аз имам уж качествена маша+преса(10 in 1 na Philips-керамична),в упътването пише да не слагам никакви стилизанти преди употреба,но имам чувството,че много вреди на косата ми,въпреки че още не си е проличало.....Предварително благодаря за отговорите!
Виж целия пост
# 1
Слагай течни кристали преди изправяне, те предпазват косата. А пресата не я използвай постоянно, редувай с изсушаване с четка и сешоар, а от време на време оставяй косата сама да изсъхне, за да почине.
И поддръжката е важна- да слагаш маска на всяко миене, а ако имаш възможност прави си и домашна маска 1- 2 пъти месечно.
Виж целия пост
# 2
За кристалите знам,слагам ги след всяко миете,но те са само за краищата,а аз търся нещо за цялостна защита.А относно маските-ползвала съм най-различни готови/домашни,но не ме впечатляват особено.Затова ако някои знае някоя наистина добра,изпитана маска-ще се радвам да ми препоръча.По форумите е пълно с рецепти за маски,но за всички мненията са противоречиви и за това не ми се рискува.....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия