Специалист УНГ

  • 7 264
  • 6
Здравейте, бихте ли ми препоръчали добър специалист по УНГ? Дъщеря ми е на 3 години и я водих при д-р Райнов в ИСУЛ, който като я прегледа без много приказки каза, че има 3-та сливица и иска да я оперира. Не мен, обаче, ми се иска да се посъветвам и с друг специалист. Апропо, някой чувал ли е отзиви и за този д-р Райнов?
Виж целия пост
# 1
Нищо не знам за д-р Райнов, но За тодоров и Улевинов, да. Бягам аз далеко от тях.

Погледни в подписа ми  Flutter Там 'сичко си пише.
Виж целия пост
# 2
Шани, прощавай, но понеже не разбрах какво точно пише в подписа ти за Улевинов, а съм влязла, за да търся координатите му - кажи какво имаш предвид. Може и на ЛС. Много ми е необходима спешната помощ на добър специалист УНГ за дете и за мъж.
Виж целия пост
# 3
за Улевинов - нищо! Той за мен не става...  Naughty

За доц. Лолов пише. препоръчвам ти го и за мъж и за дете  Peace
Виж целия пост
# 4
За Улевинов и аз да кажа-по-добре недей...нещата са ми натрупани доста за да ти обяснявам,ще кажа само на кратко,че прегледа ни при него трая точно 5мин.....така че...Ако става въпрос и за голям човек-от ходенето ми по болници препоръчвам УНГклиниката към Транспортна болница...след месец там ще махат сливиците на детенцето ми...това еи аз не съм 100процента спокойна,но само там ни прегледаха както трябва и срещнахме добро отношение.
Виж целия пост
# 5
Случайно да можеш да ми кажеш д-р Първанова още ли е там?
Виж целия пост
# 6
Ами,не знам...ние се лекуваме при д-р Василев.Добри отзиви от чакането там и от предишни теми във форума има за д-р Френгов,доц.Лолов,д-р Ботева и естествено проф.Едрев.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия