Блиндирана врата, от къде във Варна?

  • 834
  • 6
Препоръчайте ми фирма, която да ми изработи и монтира блиндирана входна врата.
Каква бихте ми препоръчали? Ориентировачно цени?
А някой да има представа какви са сроковете за монтаж?
Всякаква информация ще ми бъде от полза.
Виж целия пост
# 1
Я виж тук: http://www.501doors.com/, а нашата ни я прави една фирма, офиса й е под Автогарата, ама й забравих името  ooooh! Беше към 500лв, метална май се води, не блиндирана  Hug Ако искаш още инфо за тази фирма, кажи ще ти обясня подробно къде точно се намира  Laughing
Виж целия пост
# 2
Да, бих искала още инфо Hug
В 501 врати, меко казано дерат кожи ooooh!
Виж целия пост
# 3
Здравейте!
Може ли наистина инфо, мен също живо ме интересува всякаква информация!
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 4
Миналата седмица като ходихме в търговския център Аква (срещу Метро) имаше, според мен, хубави врати на прилични цени. Взехме даже и брошура, ама съм я запиляла и не мога да се сетя за името на фирмата.
Виж целия пост
# 5
Едни от най-добрите са на фирма Солид 55.Офисът им е в кв.Чайка,но не знам подробности,защото не ми трябва още.Сега ще има изложение Трите ключа в Спортна зала и сигурно ще са там,виждала съм ги.Хубавите им врати са около 1000-1200 лв,но си заслужават.Иначе фирмите,които правят вътрешни врати правят и външни за по 500-600 лв, но дали са блиндирани...На мене ми предлагаха такава и се оказа ,че вътре няма никъкъв метал, а просто си е по-дебела MDF врата.Иначе ги правят много красиви.Имаше и тука тема за блиндираните врати,потърсете с търсачката.
Виж целия пост
# 6
Така и не успях да се сетя за името на фирмата  Tired Офисът им беше като тръгнеш от Автогарата, посока МакДоналд'с, от ляво има разни магазини за авточасти и между тях е магазина, пада се значи между Патриарха и Автогарата  Hug Дано съм помогнала Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия