Въпрос за прасците на краката

  • 1 076
  • 23
 Здравейте момичета от известно време ми се схващат ужасно гадно прасците на краката нощно време.Ту на единия крак, ту на другия. #Crazy Направо откачам от болка. Искам да питам това нормално ли е ?
Виж целия пост
# 1
Не се притеснявай Naughty...нормално е....и аз бях така-неприятно е адски боли....ще мине след раждането...
Виж целия пост
# 2
Нормално е. Като родиш ще се оправиш.
Виж целия пост
# 3
Това са крампи на мускулите. Аз бях превела една статия и я бях пуснала тук във форума, но в момента търсачката е претоварена. Пробвай после да намериш крампи. При бременните е нормално. Аз също имах - нощем докато спя. Много е гадно, но отминава. Лека бременност.
Виж целия пост
# 4
Не се притеснявай, rujka! Peace Аз също имах такива схващания в 6-7 месец, но това е нормално по време на бременост. За твое успокоение може да пуснеш търсачката и да прочетеш и други теми по този въпрос. Леко бременеене!    bouquet
Виж целия пост
# 5
 Момичета, мерси много за отговорите!
Виж целия пост
# 6
Както са ти казали и другите това е крампа на мускула. Често се среща при бремените - дължи се на нарушен електролитен баланс  - трябва да приемаш повече калий, магнезий и т.н.
За съвет се обърни към лекаря, който следи бремеността ти. Няма нищо страшно! Hug
Виж целия пост
# 7
Подкрепям казаното до тук......, без да се правя на доктор, мисля че можеш да си купуш магнерод или магнерич / които съдържат магнезии/ против тези схващания, но все пак се консултирай с лекаря...
Успех Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Да, нормално е. На мен започна да ми става така през последните два месеца от бременността.
Виж целия пост
# 9
Ето една изпитана рецепта за предотвратяване на тези схващания от една майка от форума , която на мен много ми помогна. Един банан го надупчваш с орехи и заливаш с малко течен шоколад или в малко кисело мляко нарязваш банана, натрошаваш орехите и разбъркваш. Страшно вкусно е. Друго за което се сещам е повече разходки, защото от обездвижването също се получават такива схващания.
Виж целия пост
# 10
даже само банан върши работа.
хапвай поне 1-2 а ден, ако можеш и повече де.
ще ти намалеят схващанията.
поне на мен помага.
иначе не се притеснявай, нормално е, но намери начин да редуцираш болката.
лека бременност.
Виж целия пост
# 11
Здравейте момичета от известно време ми се схващат ужасно гадно прасците на краката нощно време.Ту на единия крак, ту на другия. #Crazy Направо откачам от болка. Искам да питам това нормално ли е ?
Да, напълно нормално и често срещано е.
Яж банани и пий много вода, особено вечер.
Виж целия пост
# 12
Друго за което се сещам е повече разходки, защото от обездвижването също се получават такива схващания.
На мен пък ми се схващаха точно след дълги разходки. Най-вече се случваше при опит да се протегна. И така им хванах цаката - не се протягах Wink
Виж целия пост
# 13
Здравейте момичета от известно време ми се схващат ужасно гадно прасците на краката нощно време.Ту на единия крак, ту на другия. #Crazy Направо откачам от болка. Искам да питам това нормално ли е ?
Да, напълно нормално и често срещано е.
Яж банани и пий много вода, особено вечер.
Peace
Виж целия пост
# 14
От една приятелка съм чувала, че си купува сусамов тахан (така мисля, че се казваше), от Била - много помагало. Успех!! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия